Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 145. a 146. epizóda

15. 06 2020 23:10 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 145. a 146. epizóda
Kúsok zo mňa: 145. a 146. epizóda Foto: Global Agency

Elif zistí, že pani Kiymet chorobu len predstierala, no rozhodne sa, že to ostane ich „malým tajomstvom“!

Yakup (Hakan Meriçliler) je zhnusený z toho, čo sa od mamy Saadet (Deniz Türkali) dozvedel o Maksutovi (Serdar Özer) a Şükran (Goncagül Sunar). Rozhodne sa preto hrať hlúpeho dovtedy, kým neodhalí celú hĺbku manželkinej zrady... Müjgan a pani Kiymet (Gül Onat) sa veľmi snažia uchrániť Elif (Hatice Şendil) pred strašnou pravdou o únose malej Ece, no ona nie je hlúpa a vycíti, že sa určite niečo deje. Zavolá preto Kahramanovi (Özcan Deniz), no on jej, s ohľadom na jej rizikové tehotenstvo, zaklame, že je všetko v poriadku... Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) a Sonerovi (Sinan Tuzcu) sa akýmsi zázrakom podarí vyviaznuť z hroziacej pohromy – polícia síce prehľadá dom, v ktorom sa ukrývajú, no nie veľmi dôkladne, a tak sa doň zvlčilí spojenci aj s malou Ece krátko po akcii opäť vrátia. Selim (Anıl Altan) je zničený a nekonečne frustrovaný z rozchodu s Melek. Nanešťastie netuší, že ponížená Melek chce čo najskôr odísť študovať do Viedne a dobrák Yakup jej to nielenže promptne zariadi, ale spracuje i mamu a brata, aby nešťastnej sestre pomohol – netušiac, čo je naozaj vo veci.

Nik okrem Kahramana nepozná pravý dôvod Yakupovho návratu do vily Yörükhanovcov, dokonca ani Canan (Ayşenur Özkan) a Şükran! Elif pôvodne plánovala dať kvôli tehotenstvu v práci výpoveď, no Soner, ktorý už bez nej nedokáže žiť, ju prehovorí, aby to nerobila... Aysel (Hasret Canan Tutuş) a už nedokáže len tak prizerať trápeniu svojho syna, preto napokon prekročí svoj tieň a zájde za Melek, no jej rozhodnutie už dnes večer odletieť do Viedne už zmeniť nedokáže. Elif síce náhodou zistí, že pani Kiymet svoju chorobu len predstierala, aby sa mohla vrátiť domov, no chápe, prečo to urobila, a preto sa rozhodne, že to ostane ich „malým tajomstvom“!

Defne zúri, keď zistí, že miesto, ktoré malo byť jej útočiskom, sa stalo väzením, odkiaľ nemožno ujsť! Keď si Elif nechtiac vypočuje horúčkovitý rozhovor Müjgan a pani Kiymet, spanikári a chce ísť okamžite za Kahramanom. Urobí ale osudovú chybu, keď prijme Sonerovu ponuku, že ju za ním odvezie...

Sledujte v utorok, 16. júna, o 21.20!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v stredu, 17. júna, o 21.20!
Sledujte celé epizody na