Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 143. a 144. epizóda

11. 06 2020 23:15 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 143. a 144. epizóda
Kúsok zo mňa: 143. a 144. epizóda Foto: Global Agency

Canan urobí riadnu špinavosť, keď predstierajúc opitosť vášnivo pobozká Selima a... Nahrá si to na mobil!

Vo vile Yörükhanovcov je opäť raz oheň na streche, tentoraz kvôli Melek a Selimovi (Anıl Altan). Tí sa totiž rozhodnú urobiť vo svojom vzťahu ďalší logický krok – chcú sa zasnúbiť! Ako prvému to oznámia jej novému staršiemu bratovi Yakupovi (Hakan Meriçliler) v nádeji, že im pomôže spracovať pani Saadet (Deniz Türkali) a Maksuta (Serdar Özer). Lenže sa do toho zamieša Şükran (Goncagül Sunar), ktorá manželovi prezradí, že do Selima je už nejaký ten piatok beznádejne zamilovaná ich Canan (Ayşenur Özkan), a keď sa Selim zasnúbi, určite ju to zničí – a zrazu to pre mladých zaľúbencov vôbec nevyzerá nádejne... Elif (Hatice Şendil) a Kahraman (Özcan Deniz) uveria lžiam, ktoré im naservíruje lekár na žiadosť prefíkanej pani Kiymet (Gül Onat), a privedú ju späť do vily. Maksut skutočne nemá chrbtovú kosť – pred mamou zahrá odporné divadielko, len aby pre jeho domnelú záchranu predala svoj podiel vo firme Yörükhanovcov, ktorý na ňu krátko pred smrťou prepísal pánu Ziya (Metin Çekmez). Canan urobí riadnu špinavosť, keď predstierajúc opitosť vášnivo pobozká Selima a... Nahrá si to na mobil!

Vďaka neustálemu podpichovaniu Şükran a Maksuta začne Yakup znova pochybovať o Kahramanovej čestnosti. Cananin hnusný plán dokonale vyjde – keď Melek uvidí video Selimovej domnelej nevery, okamžite sa s ním rozíde! Potvore Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) sa vďaka Sonerovi (Sinan Tuzcu), ktorý sa chorobne upína na „svoju rodinu“ - Elif a malého Topraka (Salih Demir Ural) -, nielen podarí dostať sa z väzenia, ale jej nový spojenec navyše poskytne i útočisko vo svojom dome a pomôže jej s ďalším nehoráznym svinstvom, aby si neskôr sám mohol splniť sny, ktoré sa po svojvoľnom vysadení liekov vyrojili v jeho chorom mozgu. Pani Saadet je zdesená, keď si nechtiac vypočuje rozhovor Maksuta a Şükran...

Ukáže sa, že Elifina opakovaná slabosť má tú najkrajšiu možnú príčinu – pod srdcom totiž nosí druhé bábätko! Kahraman je po dlhom čase konečne dokonale šťastný, no, žiaľ, len na pár minút. Zazvoní mu totiž mobil a dozvie sa únose Ece!

Sledujte v pondelok, 15. júna, o 21.25!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v stredu, 17. júna, o 21.20!
Sledujte celé epizody na