Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 139. a 140. epizóda

09. 06 2020 23:15 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 139. a 140. epizóda
Kúsok zo mňa: 139. a 140. epizóda Foto: Global Agency

Yörükhanovci sú v šoku, keď im Kahraman povie, čo má Defne na svedomí. No tým sa hodina pravdy iba začína...

Zdá sa, že Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) už nič nezachráni a za svoje zločiny zhnije vo väzení. Pomôcť jej môže jedine zázrak - Maksutova (Serdar Özer) výpoveď! Müjgan je zhrozená, keď zistí, že Elif (Hatice Şendil) šla navštíviť Defne – a má pravdu, pretože okrem chorej nenávisti a zúrivých vyhrážok typu „Toto nie je koniec!“ sa jej kamarátka od svojej sokyne ničoho nedočká... Soner (Sinan Tuzcu) si to zatiaľ zjavne neuvedomuje, no jeho srdce si začína Elif a malého Topraka (Salih Demir Ural) mýliť s nebohou manželkou a synčekom! Keď sa pán Ziya (Metin Çekmez) po operácii preberie, na veľké zdesenie jeho manželky Kıymet (Gül Onat) nechce ako prvú vidieť ju, ale pani Saadet (Deniz Türkali)! Yörükhanovci sú v šoku, keď im Kahraman (Özcan Deniz) povie o všetkom, čo má Defne na svedomí. No tým sa nepríjemná hodina pravdy vo vile iba začína, svoje totiž po zásluhe schytajú aj Yakup (Hakan Meriçliler), Canan (Ayşenur Özkan) a pani Kıymet! No ďalšia trpká pilulka na prehltnutie čaká i Kahramana – pravda o Maksutovi...

Keď po dvoch dňoch nečakane rýchlo sa zotavujúceho pána Ziyu prepustia z nemocnice do domáceho liečenia, všetko sa zmení – hlava rodiny sa totiž rozhodne všetkých za ich hriechy náležite potrestať! Netrvá dlho a ukáže sa, že ak si pani Kıymet myslela, že sklamanie a pohŕdanie v očiach Kahramana, Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu) a pána Ziyu sú to najhoršie, čo sa jej mohlo stať, poriadne sa mýlila! Celal (Burçin Birben) a Kahraman sa zhodnú, že sa im Soner nepozdáva – a nanešťastie sa nemýlia, ten si totiž dal medzičasom v tajnosti preveriť Elif, ktorá ho zaujíma viac, ako je zdravé!

Pán Ziya sa po zrelej úvahe odhodlá urobiť mimoriadne vážne rozhodnutie, ktorým raz a navždy zmení postavenie odvekých sokýň Saadet a Kıymet vo svojom živote i vile Yörükhanovcov!

Sledujte v stredu, 10. júna, o 21.25!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na