Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 137. a 138. epizóda

08. 06 2020 23:05 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 137. a 138. epizóda
Kúsok zo mňa: 137. a 138. epizóda Foto: Global Agency

Keď si Elif vypočuje strašnú pravdu o Defniných zločinoch, vrátane smrti úbohej Nazlı, úplne ju to položí...

Keď Elif (Hatice Şendil) privedie malého Topraka (Salih Demir Ural) do práce, v jej novom šéfovi Soner (Sinan Tuzcu) to prebudí spomienky na vlastnú boľavú stratu. Minulosť a prítomnosť mu zrazu začnú splývať... Celalovmu (Burçin Birben) známemu sa napokon bez väčších problémov podarí rozchodiť telefón pána Ziyu (Metin Çekmez), a tak sa Kahraman (Özcan Deniz) konečne dozvie celú pravdu z prvej ruky. Na jeho veľkú smolu sa však Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) medzičasom podarilo ujsť! Melek je v šoku, keď jej Selim (Anıl Altan) povie pravdu o tom, čo Maksut (Serdar Özer) urobil Elif a Kahramanovi – a len o niečo menší utrpia Canan (Ayşenur Özkan) a Yakup (Hakan Meriçliler), keď zazrú mladých zaľúbencov v objatí v domčeku pre služobníctvo, hoci každý z iného dôvodu... Krátko nato sa Yakup nikým nepozorovaný vkradne dnu a Melek hrozbami, že ublíži Selimovi, prinúti proti jej vôli vrátiť sa domov. Selim si o ňu robí veľké starosti – a vyzúri sa akurát na Canan, ktorá je v tom tentoraz úplne nevinne a len náhodou mu vbehne do rany.

Melek razom zabudne na hádku s mamou, keď jej pani Saadet (Deniz Türkali) povie, že Yakup je jej a Maksutov starší brat! – a prvotný šok sa prehĺbi po zistení, že jej sokyňa Canan je vlastne jej neter! Operácia pána Ziyu prebieha dobre, no lekári potrebujú krv do zásoby – a na veľké prekvapenie pani Kıymet (Gül Onat) sa ukáže, že ideálnym darcom je... Elif. Kahramanovi sa ľsťou podarí primäť Defne k návratu domov - aby ju konečne mohol odovzdať do rúk spravodlivosti! Pravdu o Yakupovi a pani Saadet sa krátko po sebe dozvedia všetci, ktorých sa týka – a strašnú pravdu o Defniných zločinoch, vrátane smrti úbohej Nazlı (Sultan Elif Taş), si na vlastné uši vypočuje i Elif, ktorú to úplne položí...

Než polícia zatkne besniacu Defne a odvedie ju do vyšetrovacej väzby, stihne ešte Kahramanovi vykričať nielen svoje hriechy, ale i hriechy jeho blízkych, ktorých tak veľmi miloval a ktorým vždy bezpodmienečne veril – matky a brata!

Sledujte v utorok, 9. júna, o 21.25!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v stredu, 17. júna, o 21.20!
Sledujte celé epizody na