Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 135. a 136. epizóda

04. 06 2020 23:15 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 135. a 136. epizóda
Kúsok zo mňa: 135. a 136. epizóda Foto: Global Agency

Kahramana desí obava, že Defne možno skutočne je to chladnokrvné monštrum, aké mu vykreslila Elif...

Čím viac tajomstiev sa podarí Kahramanovým (Özcan Deniz) mužom odhaliť, tým neodvratnejšie v ňom narastá znepokojivé podozrenie, že možno Elif (Hatice Şendil) krivdil a všetky tie strašné veci, ktoré má podľa nej na svedomí Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu)... Predsa len nie sú výsledkom jej nekontrolovateľnej žiarlivosti, ale skrátka pravda! A keď mu konečne spadnú klapky z očí, uvedomí si ešte niečo - že jeho otec, pán Ziya (Metin Çekmez), sa v spoločnosti jeho exmanželky správa naozaj veľmi zvláštne. Nepríjemné neurčité podozrenie sa, žiaľ, razom zmení na mučivú istotu, keď sa dozvie, že druhý infarkt, v dôsledku ktorého je dnes už len bezmocným tieňom muža, akým kedysi býval, jeho otec dostal práve vo chvíli, keď pri ňom bola Defne! Takže čo ak je žena, ktorej pred časom v dobrej viere zveril výchovu svojich detí naozaj taká manipulatívna potvora a chladnokrvné monštrum, aké mu vykreslila Elif – a čo ak nesiahla len na jej život, ale i na život jeho otca?! Napokon, prečo inak by tak vyvádzala, keď jej povedal o jeho chystanej operácii a snažila sa o jej odloženie?

Pani Saadet (Deniz Türkali) sa nenápadne snaží o zblíženie Yakupa (Hakan Meriçliler) a Şükran (Goncagül Sunar) s Maksutom (Serdar Özer), aby svojho mladšieho syna opatrne pripravila na pravdu, ktorú určite tak ľahko neprehryzne – že má s nenávideným sokom Kahramanom spoločného brata! Prvá spoločná večera však nedopadne najlepšie, pretože Maksut je podráždený a Saadet mu preto nič nepovie. Nuž a Melek, ktorá má domáce väzenie, zase ujde z domu...! Kahraman sa konečne dostane na správnu stopu, keď získa otcov telefón. Potvore Defne sa síce medzičasom opäť podarí hlboko raniť jeho milovanú Elif, no aspoň malou útechou jej je zistenie, že Kahraman jej už verí.

Kým Yakup horúčkovito hľadá Melek, Selim (Anıl Altan) ju pod rúškom noci prepašuje na miesto, kde by ju naozaj nik nehľadal – do vily Yörükhanovcov! Určite by to však neurobil, ak by čo i len tušil, že pomstychtivá pani Kıymet (Gül Onat) chcela nechať jeho priateľku uniesť...

Sledujte v pondelok, 8. júna, o 21.25!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na