Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 131. a 132. epizóda

02. 06 2020 23:05 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 131. a 132. epizóda
Kúsok zo mňa: 131. a 132. epizóda Foto: Global Agency

Ešte donedávna by správa o tom, že medzi Elif a Kahramanom to povážlivo škrípe Maksuta potešila, no dnes...

Şükran (Goncagül Sunar) už má dosť nezmyselnej hry na skrývačku, preto zájde do nemocnice a predstaví sa pani Saadet (Deniz Türkali) ako jej nevesta. Šokuje ju, že strašný príbeh, ktorý si vzápätí od svokry vypočuje, je na míle vzdialený rozprávke, ktorú jej predtým naservírovala pani Kıymet (Gül Onat)! Keď si potenciálny nový šéf začne k Elif (Hatice Şendil) nepatrične dovoľovať, spravodlivo rozhorčený Celal (Burçin Birben) mu uštedrí poriadnu príučku! Spolu s Elif a Müjgan sa to však rozhodnú pred Kahramanom (Özcan Deniz) tajiť, pretože sa právom obávajú jeho reakcie... Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) sa síce podarí votrieť sa i do firmy Yörükhanovcov, no škrie ju, že nespolupracuje priamo s Kahramanom, ako zamýšľala. Ťažko povedať, čo Elif raní viac – Kahramanov zlostný výstup, keď zistí, že odchádza z firmy, alebo fakt, že sa tam medzičasom stihla udomácniť Defne?! Soner (Sinan Tuzcu) sa síce pôvodne vôbec nechcel angažovať v biznise s Yörükhanovcami, no keď zistí, ako zle na tom jeho otec je zdravotne, zmení názor.

Ešte donedávna by správa o tom, že medzi Elif a Kahramanom to povážlivo škrípe Maksuta (Serdar Özer) potešila a vliala by mu novú nádej, no dnes sa na jeho tvári usadí len smutný, rezignovaný výraz. Už viac nechce bojovať vopred prehraný boj... Elifinu radosť z novej, zaujímavej práce u pána Ekrema kalí jediné – že bude sídliť v spoločnosti Yörükhanovcov! No dvakrát šťastne sa netvári ani Kahraman, ktorý jej tento džob tajne dohodil – nerátal totiž s tým, že s Elif bude veľmi úzko spolupracovať fešný Ekremov syn Soner.

Nech sa Yakup (Hakan Meriçliler) snaží akokoľvek, vyrovnať sa s novinkou, že pani Saadet je jeho mama a Maksut brat... Je nad jeho sily. A to ešte stále ani len netuší, že okrem brata má i mladučkú sestru!

Sledujte v stredu, 3. júna, o 21.20!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na