Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 129. a 130. epizóda

01. 06 2020 23:00 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 129. a 130. epizóda
Kúsok zo mňa: 129. a 130. epizóda Foto: Global Agency

Defne navonok predstiera, ako jej je ľúto, že Elif s Kahramanom prežívajú krízu, no keď sa nik nedíva...

Elif (Hatice Şendil) je zúfalá, pretože Kahraman (Özcan Deniz) stále odmieta veriť, že Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) je skutočne taká diablica, ako vraví – no je to ešte horšie pretože muž, ktorého miluje nadovšetko na svete, si zjavne myslí, že sa od žiarlivosti úplne pomiatla! Elif to tak veľmi raní, že sa s ťažkým srdcom rozhodne okamžite opustiť vilu Yörükhanovcov... Útočisko nájde u Müjgan, ktorá vždy stála – a vždy aj bude stáť - na jej strane. Maksutova (Serdar Özer) operácia dopadla dobre, takže je len otázkou času, kedy sa konečne preberie z kómy. Şükran (Goncagül Sunar) nie je žiadna hlupaňa, a tak keď jej Yakup (Hakan Meriçliler) povie, že je v nemocnici s pani Saadet (Deniz Türkali), dá si dve a dve dohromady a... Už potrebuje len, aby jej Aysel (Hasret Canan Tutuş) potvrdila jej podozrenie, že Maksut a Yakup sú skutočne bratia! A dočká sa ho oveľa skôr, ako si myslela, tajne si totiž vypočuje rozhovor Aysel s pani Kıymet (Gül Onat). Keď Elif ochorie a Kahraman ju príde pozrieť, požiada ho, aby zostal, len ak jej verí – a on, žiaľ, odíde...

Canan (Ayşenur Özkan) škrie, že Selim (Anıl Altan) dal vo firme výpoveď, preto zájde za jeho mamou a požiada ju, aby mu dohovorila – a zaonačí to tak, že za všetky jeho problémy môže jeho nová priateľka Melek! A tak Aysel urobí niečo, čomu sa veľmi chcela vyhnúť – prezradí synovi, že Melek je Maksutova sestra! Defne navonok hrá skormútenú a predstiera, ako jej je ľúto, že Elif s Kahramanom prežívajú ďalšiu vážnu krízu, no keď sa nik nedíva, na jej tvári žiari triumfálny úsmev víťazov!

Do Istanbulu pricestuje na dôležitú pracovnú schôdzku s Kahramanom vplyvný podnikateľ Ekrem – a neplánovane i jeho šarmantný syn Soner (Sinan Tuzcu), ktorého život nedávno poznačila desivá osobná tragédia..

Sledujte v utorok, 2. júna, o 21.20!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na