Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 125. a 126. epizóda

27. 05 2020 23:10 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 125. a 126. epizóda
Kúsok zo mňa: 125. a 126. epizóda Foto: Global Agency

Elif sa nepríjemne dotkne, keď sa jej obavy vyplnia a Kahraman privedie do vily aj Defne s malou Ece...

Canan (Ayşenur Özkan) je totálne vykoľajená z toho, čo sa deje doma. Útechu hľadá u Selima (Anıl Altan), ktorý je pre ňu každým dňom dôležitejší. On ju však stále vníma len ako kamarátku z detstva, pretože hlavu má plnú Melek... Kým ostatní Yörükhanovci stále tápajú v tme, pani Kıymet (Gül Onat) už vie, kto sa vyhráža jej rodine, no nechá si to pre seba – ani za svet totiž nechce, aby ktokoľvek z jej blízkych vedel o pani Saadet (Deniz Türkali) a o tom, čo ju s nimi spája! Diabolská intrigánka Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) opäť zneužije už i tak príšerne napätú situáciu, aby priliala olej do ohňa – podplatí pár chlapov z ochranky, aby podpálili rezidenciu Yörükhanovcov! Našťastie sa nikomu nič vážne nestane, no ich strach z neznámeho útočníka sa, pochopiteľne, ešte znásobí – a Defne si tak opäť otvorí pribuchnuté zadné vrátka do Kahramanovho (Özcan Deniz) života... Elif (Hatice Şendil) nie je dvakrát nadšená z toho, že sa musí znova vrátiť do vily, no za daných okolností naozaj nie je vhodný čas protestovať. Selima dostane, keď mu Kahraman otcovsky vyčistí žalúdok za to, že sa ako v každý iný deň vyberie do práce – povie mu totiž, že aj preňho platia rovnaké pravidlá ako pre zvyšok rodiny, keďže je jej súčasťou.

Nech sa Saadet hnevá, ako chce, pre Melek je Maksut (Serdar Özer) úplne cudzí človek. Jeho osud sa jej preto, pochopiteľne, nedotýka tak, ako by si jej mama priala. Elif sa nepríjemne dotkne, keď sa jej obavy vyplnia a Kahraman privedie do vily Yörükhanovcov aj Defne s malou Ece... A akoby to nestačilo, pani Kıymet sa neskrývane teší, že sa jej nová nevesta cíti nepríjemne! Prítomnosť dvoch mám mätie aj malého Topraka (Salih Demir Ural), takže z anjelika je zrazu malý diablik. Vďaka nemu si však Elif nechtiac vypočuje časť Defninho telefonátu s kýmsi, komu sľubuje peniaze!

Şükran (Goncagül Sunar) úplne neprimeraným výbuchom totálne strápni Canan pred Selimom a jeho rodinou – a ich neodpustiteľne douráža. Selim chce preto z vily okamžite odísť, no jeho mama Aysel (Hasret Canan Tutuş) nesúhlasí...

Sledujte vo štvrtok, 28. mája, o 21.25!

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v stredu, 17. júna, o 21.20!
Sledujte celé epizody na