Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 123. a 124. epizóda

26. 05 2020 23:10 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 123. a 124. epizóda
Kúsok zo mňa: 123. a 124. epizóda Foto: Global Agency

Müjgan s Celalom a Kahramanom nachystajú Elif neuveriteľné prekvapenie – svadbu v kruhu najbližších!

Znovunájdené šťastie Elif (Hatice Şendil) a Kahramana (Özcan Deniz), žiaľ, netrvá dlho. Ešte o tom síce nevedia, no na scéne sa práve objavila nová hrozba, z mnohých dôvodov ešte nebezpečnejšia ako kedy bol Maksut (Serdar Özer), ktorý je od chvíle, čo ho Elif postrelila, ešte stále v kóme. Tou hrozbou je totiž jeho mama Saadet (Deniz Türkali) – tvrdá žena, ktorú spája silné, dosiaľ netušené puto nielen s rodinou láskavej Aysel (Hasret Canan Tutuş), ale i dávne, oveľa temnejšie a boľavejšie s rodinou Yörükhanovcov! Aysel je po nedávnom rozhovore s Canan (Ayşenur Özkan) o Selimovi (Anıl Altan) a po tom, čo našla v jeho telefóne, veľmi znepokojená kvôli jeho priateľstvu s problémovou Melek. Napokon, nevie o nej základné veci, z ktorých nepochybne najdôležitejšie je, že je to Maksutova mladšia sestra! Selima prekvapí, keď mu Melek povie, že Canan je doňho očividne až po uši zaľúbená, pretože hoci zvyčajne je dobrý pozorovateľ, toto mu akosi ušlo. No keď naňho podráždená Canan opäť raz zlostne vybehne, pustí to z hlavy ako hlúposť – netušiac, že ju k tomu výbuchu motivovala obyčajná... Žiarlivosť.

Zdalo sa, že tento deň nikdy nenastane, no Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) si napokon zbalí svoje veci a s malou Ece sa odsťahuje z vily! Müjgan s Celalom (Burçin Birben) a Kahramanom poriadne nachytajú Elif, keď ju pod zámienkou menšej katastrofy v súkromí jej najlepšej kamarátky vylákajú von – a kým ona rieši vymyslený problém Müjgan, Celal s Kahramanom jej nachystajú neuveriteľné prekvapenie, ktoré ju naozaj dostane – svadbu v kruhu najbližších! Poriadne prekvapený zostane i Yakup (Hakan Meriçliler), hoci z úplne iného dôvodu – ukáže sa totiž, že zlovestný výhražný list jeho rodine neposlali jeho veritelia, ale niekto iný!

Nie všetci Yörükhanovci sú pri tom, keď si Elif s Kahramanom opäť vymenia manželské sľuby. Na obrade chýba Yakup, ktorý je v nemocnici pri Maksutovi. A presne tam ho po prvý raz uvidí pani Saadet...

Sledujte v stredu, 27. mája, o 21.20!

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na