Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 121. a 122. epizóda

25. 05 2020 23:00 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 121. a 122. epizóda
Kúsok zo mňa: 121. a 122. epizóda Foto: Global Agency

Kahraman zúfalo prečesáva každý kút v nádeji, že nájde a zachráni milovanú Elif, no zatiaľ, žiaľ, márne.

Celalovi (Burçin Birben) sa síce podarilo zachrániť Müjgan a pani Sultan (Güneş Hayat), staršia z dvojice je však na tom psychicky veľmi zle – no nie kvôli prežitým útrapám, ale zo strachu o stále nezvestnú Elif (Hatice Şendil), ktorú podliak Maksut (Serdar Özer) odvliekol ktoviekam! Canan (Ayşenur Özkan) nepríjemne zaskočí, keď jej jej mama Şükran (Goncagül Sunar) zakáže priateliť sa so Selimom (Anıl Altan). Medzi Maksutovými mužmi, ktorých jedného po druhom zatýka polícia, je i jeho bratranec Veysel (Ali Yerlikaya). Ukáže sa, že minimálne jeden z Yörükhanovcov predsa len vie, čo sa minulú noc prihodilo Kahramanovi (Özcan Deniz), no ostatným o tom schválne nepovedal... Yakup (Hakan Meriçliler)! Kahraman medzičasom zúfalo prečesáva každý kút v nádeji, že nájde a zachráni milovanú Elif, no zatiaľ, žiaľ, márne. Keďže Maksut zúfalo potrebuje peniaze, no nemá sa k nim ako dostať, pomôže mu Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu)! Tá totiž ešte stále nevie, koľká bije – že jej podarený komplic postrelil Kahramana!

Şükran je zdesená z toho, ako Yakup drží rodinu v nevedomosti. Chvíľu s ním hrá jeho hru, no potom sa v nej pohne svedomie a pani Kıymet (Gül Onat) a Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu) povie všetko, čo vie... O niečo neskôr sa jej Şükran sa obráti žalúdok opäť - keď zistí, že Yakup by uvítal bratovu smrť, aby si mohol nárokovať všetok jeho majetok! Keď Kahraman konečne dorazí do domu, v ktorom Maksut väznil Elif, už tam síce nenájde tam ani jedného z nich, no vďaka Elifinmu odkazu zistí, kam majú namierené. V prístave tak dôjde k ďalšej násilnej konfrontácii medzi sokmi, ktorú ukončí až nečakaný výstrel...

Krátko nato tak v nemocnici skončia všetci traja priami aktéri, hoci každý z iného dôvodu. A v tej chvíli ich životy možno tak trochu paradoxne závisia od výpovede jediného svedka celého incidentu, ktorým je, ako na potvoru, práve... Defne.

Sledujte v utorok, 26. mája, o 21.20!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v stredu, 17. júna, o 21.20!
Sledujte celé epizody na