Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 119. a 120. epizóda

21. 05 2020 23:05 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 119. a 120. epizóda
Kúsok zo mňa: 119. a 120. epizóda Foto: Global Agency

Canan si uvedomí, že Selim sa jej stále viac a viac dostáva pod kožu, až keď sa na scéne objaví istá Melek...

Elif (Hatice Şendil) je zničená, pri živote ju držia len myšlienky na Topraka (Salih Demir Ural), spomienky na šťastné chvíle s Kahramanom (Özcan Deniz) a... Nekonečná nenávisť k tyranovi Maksutovi (Serdar Özer)! Keď Kahraman zistí, že sa Maksut zbavil všetkých svojich podielov, chce Elif varovať, že ten všivák určite niečo chystá, no je už, žiaľ, príliš neskoro – Maksutovi sa totiž vďaka diabolskej Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) podarí Elif na smrť vystrašiť a prinúti ju odísť s ním „na dovolenku“! A to ešte ani len netuší, že jeden z Maksutových mužov drží v zajatí pani Sultan (Güneş Hayat) a Müjgan... Celal (Burçin Birben) temer zošalie, keď krátko nato, ako polícia vďaka nemu a Kahramanovi zhabe celý náklad drog z Maksutovho posledného špinavého obchodu, nájde svojho najlepšieho priateľa ležať vážne zraneného na ceste – keď totiž konečne nájde milovanú Elif a jej únoscu, Maksut ho prinúti položiť zbraň a vzápätí ho podlo strelí do hrude!

Canan (Ayşenur Özkan) si uvedomí, že Selim (Anıl Altan) sa jej stále viac a viac dostáva pod kožu, až keď sa na scéne objaví speváčka istá Melek – speváčka, ktorá sa oňho okato zaujíma... Kahraman nerozumne trvá na tom, aby mu guľku vyoperovali len pri lokálnej anestéze a on sa tak čo najskôr mohol vydať po Maksutových stopách. Nepredstaviteľne tým riskuje, no dobre urobí, pretože besniaci Maksut medzičasom prekročí ďalšiu hranicu, keď na Elif po prvý raz, odkedy ju pozná, vztiahne ruku, navyše opakovane – a vzápätí ju zviaže! Ešte desivejšie však je, že neprestáva básniť o spoločnej budúcnosti, a dokonca i deťoch, akoby z tej neopätovanej lásky už definitívne prišiel o rozum...

Kahraman horúčkovito pátra po Elif a Maksutovi a nezastaví sa, ani keď začne silno krvácať. Jeho rodina zatiaľ o ničom nemá ani najmenšie tušenie, pretože Defne si to málo, čo vie, z pochopiteľných dôvodov nechá len pre seba.

Sledujte v pondelok, 25. mája, o 21.20!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v stredu, 17. júna, o 21.20!
Sledujte celé epizody na