Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 117. a 118. epizóda

20. 05 2020 23:00 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 117. a 118. epizóda
Kúsok zo mňa: 117. a 118. epizóda Foto: Global Agency

Elif totálne spanikári, keď opäť zbadá Kahramana. Ponáhľa sa preč, akoby jej za pätami horelo!

Keď sa Kahraman (Özcan Deniz) vráti z İzmiru a pani Kıymet (Gül Onat) mu konečne povie pravdu o Yakupovi (Hakan Meriçliler), zareaguje presne tak, ako jeho brat a švagriná Şükran (Goncagül Sunar) dúfali – zájde za zdrveným Yakupom, nájde tie správne slová a privedie ho domov! Elif (Hatice Şendil) je zlomená, pretože by si nikdy neodpustila, ak by Maksut (Serdar Özer) kvôli nej Kahramanovi alebo Toprakovi (Salih Demir Ural) ublížil, a tak sa s ťažkým srdcom rozhodne na vlastné šťastie radšej zabudnúť. Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) doslova týra pána Ziyu (Metin Çekmez), na ktorého vrieska ako zmyslov zbavená a nechutne sa mu vyhráža. Şükran jej besnenie začuje a zasiahne, no svokra jej, aké prekvapenie, opäť raz neuverí... Maksut zatiaľ netuší, že pomyselná slučka okolo jeho krku sa začína pomaly, ale isto nebezpečne zaťahovať – Kahramanovi muži totiž získali dôkazy o jeho kriminálnej činnosti! Selim (Anıl Altan) konečne naberie odvahu a pozve Canan (Ayşenur Özkan) von s priateľmi – a ona prijme...

Elif totálne spanikári, keď pri ihrisku, na ktorom sa stretla s Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu) a Toprakom, zbadá Kahramana. Nechce riskovať Maksutov hnev, preto vyhabká akúsi nie veľmi presvedčivú výhovorku a ponáhľa sa rýchlo preč, akoby jej za pätami horelo! Kahraman hneď pochopí, že ju Maksut musel niečím na smrť vystrašiť a už sa nemôže dočkať, kedy ho uvidí za mrežami! Nanešťastie však Maksut akoby mal deväť životov – zohnal sebe i Elif nové falošné pasy, aby ju už zajtra dostal za hranice... Yakup je poriadne sklamaný i nahnevaný, keď mu Kahraman nevráti jeho pôvodnú políciu vo firme. Až tak veľmi, že urobí nepredstaviteľnú hlúposť – opäť sa spojí s Maksutom!

Kahramana nepríjemne zaskočí, keď na chodbe firmy Yörükhanovcov natrafí na nezvaného hosťa... Na Defne. A ešte viac, keď mu prezradí, že tu oddnes bude pracovať, pretože ju tým poverila pani Kıymet!

Sledujte vo štvrtok, 21. mája, o 21.20!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na