Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 115. a 116. epizóda

19. 05 2020 23:00 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 115. a 116. epizóda
Kúsok zo mňa: 115. a 116. epizóda Foto: Global Agency

Ukáže sa, že Şükran a Canan sa o Yakupa báli oprávnene - prizná sa totiž, že chcel spáchať samovraždu...

Láska si vždy nájde cestu, a tak bolo len otázkou času, kedy sa tá medzi Kahramanom (Özcan Deniz) a Elif (Hatice Şendil) opäť naplno rozhorí. Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) a Maksut (Serdar Özer) pochopiteľne nepredstaviteľne zúria, keď zistia, že ich polovičky sú spolu ktoviekde, pretože do Ankary, kam mali pôvodne namierené, vôbec nedorazili – nanešťastie netrvá dlho a Maksut sa dozvie, že sú v İzmire... Pod strechou yörükhanovskej vily to poriadne vrie. Dokonca i inak pokojná a vyrovnaná Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu) stratí nervy a svojej mame Kıymet (Gül Onat) vykričí, že za všetko môžu jej intrigy – i za Keremovu (Gülbey İleri) smrť! A to nie je všetko, Meryem je totiž skalopevne rozhodnutá rodný dom opustiť, pretože sa teraz, keď pozná celú pravdu, Kahramanovi už viac nedokáže pozrieť do očí. Selima (Anıl Altan) ostane dlhšie v práci a prezrie dokumenty v Cananinom (Ayşenur Özkan) počítači, pretože má dôvodné podozrenie, že lieta v nejakej špinavosti.

Pani Sultan (Güneş Hayat) sa, žiaľ, nemýli, keď sa Müjgan zdôverí, že má strach z Maksutovej reakcie, keď ho teraz Elif tak ponížila... Maksut si totiž najme vraha, aby sa nenávideného Kahramana zbavil raz a navždy! Keď sa Celalovi (Burçin Birben) podarí vypátrať muža, ktorý prepadol Müjgan a zachrániť jej kabelku a všetko v nej, vezme ho konečne na vedomie i milosť – a len slepý by nevidel, že to medzi nimi veľmi príjemne iskrí... Keď Şükran (Goncagül Sunar) s Canan konečne nájdu Yakupa (Hakan Meriçliler) ukáže sa, že sa báli oprávnene – zlomený Yakup sa totiž prizná, že chcel spáchať samovraždu...

Pani Kıymet má naozaj vzácny dar veriť ľuďom, ktorým by rozhodne nemala a ohrozovať tak svojich najbližších. A tak to, že sa pán Ziya (Metin Çekmez) začína uzdravovať ešte zahorúca vytára akurát Defne!

Sledujte v stredu, 20. mája, o 21.20!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na