Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 113. a 114. epizóda

18. 05 2020 23:05 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 113. a 114. epizóda
Kúsok zo mňa: 113. a 114. epizóda Foto: Global Agency

Chýba už len krôčik k tomu, aby... Kahramanove ústa opäť ochutnali sladkosť Elifiných pier!

Atmosféra vo vile Yörükhanovcov začína byť nedýchateľná, vďaka kopiacim sa intrigám a tajomstvám je ako jed. Jediný, kto o tom, čo sa doma deje, zatiaľ ani len netuší, je Kahraman (Özcan Deniz), čomu sa však nemožno veľmi čudovať, keďže všetky jeho myšlienky sa točia okolo toho v minulosti i dnes najdôležitejšieho v jeho živote – okolo Elif (Hatice Şendil)... Nanešťastie všetka jeho snaha vyjde navnivoč vďaka potvore Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) a diabolskému Maksutovi (Serdar Özer), ktorí opäť v tajnosti spolupracujú a cielene sabotujú to, čo medzi Elif a Kahramanom napriek všetkému a všetkým stále je! Celalovi (Burçin Birben) sa konečne podarí zabodovať u Müjgan, keď jej pomôže v núdzi – priamo na ulici ju totiž prepadne a okradne akýsi darebák. Žiarlivosť núti Kahramana robiť veci, ktoré by za iných okolností určite neurobil, na druhej strane však chýba len krôčik k tomu, aby... Jeho ústa opäť ochutnali sladkosť Elifiných pier! A keďže ho táto šanca nekonečne frustruje i posmeľuje zároveň, jednoducho sa rozhodne ísť spolu s Elif na služobnú cestu do Ankary namiesto Canan (Ayşenur Özkan)!

Pani Kıymet (Gül Onat) je skrátka nepoučiteľná – opäť sa mieša do vecí, do ktorých ju nič nie je! Tentoraz umožní Defne votrieť sa do vedenia firmy, aby mohla manželovi a sokyni znepríjemňovať život... Yakup (Hakan Meriçliler) úplne stratí pevnú pôdu pod nohami – najprv sa v noci opije pod obraz a prespí v prístave na holej zemi, a potom ráno vyprovokuje rybárov, ktorí mu chcú pomôcť, a utŕži pár tvrdých rán! Canan zneistie, keď prichytí Selima (Anıl Altan) vŕtať sa vo firemných dokumentoch. Defne už nad sebou úplne stráca kontrolu, vrieska, zúri, všetkých obviňuje zo svojho nešťastia... A zrejme by s tým pokračovala do súdneho dňa, keby Şükran (Goncagül Sunar), ktorá má už švagrinej plné zuby, neprišla so šokujúcimi novinkami o Yakupovi!

No to najhoršie Yörükhanovcov ešte len čaká. Keď sa totiž zlomený Yakup vráti domov, najprv vykričí pani Kıymet, že nie je jeho matka a potom tetou Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu) strašnú pravdu o Keremovej (Gülbey İleri) smrti...

Sledujte v utorok, 19. mája, o 21.20!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na