Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 111. a 112. epizóda

14. 05 2020 23:10 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 111. a 112. epizóda
Kúsok zo mňa: 111. a 112. epizóda Foto: Global Agency

Yörükhanovcov zaskočí, že nový spoločník už úraduje vo firme. Ešte viac však, že ním nie je Maksut, ale Elif!

Hoci je Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) dôrazne proti, napokon sa musí podvoliť Kahramanovmu (Özcan Deniz) prianiu – a malý Toprak (Salih Demir Ural) sa tak konečne dozvie, že mamičkou, ktorá ho priviedla na svet, je Elif (Hatice Şendil). A bystré chlapčiatko to prijme, len ešte chvíľu potrvá, kým pochopí, čo presne to znamená a že od dnes má skrátka až dve mamy, ktoré ho nadovšetko milujú! Psychologička Elif a Kahramanovi poradí, že by v záujme svojho synčeka mali spolu tráviť čo najviac času, a tak kvôli nemu budú voľky-nevoľky musieť zabudnúť na vzájomné nezhody. Najdôležitejšie však je, že spolu konečne začnú hovoriť! Odkedy Yakup (Hakan Meriçliler) vie, že ani pani Kıymet (Gül Onat) nie je jeho mama, mnohé veci vníma úplne inak. Nik okrem Şükran (Goncagül Sunar) však pochopiteľne nechápe, prečo je v otázke Toprakových stretnutí s Elif zrazu na bratovej strane, hoci doteraz sa zhodli málokedy na máločom... Yörükhanovcov zaskočí, keď sa od Canan (Ayşenur Özkan) dozvedia, že nový spoločník už úraduje vo firme. Ešte viac však, že ním nie je Maksut (Serdar Özer), ale Elif!

Iná žena by možno po tom všetkom, čo prežila, zrejme nikdy nesadla za volant, no Elif je z iného cesta, a preto pripravená čeliť každej výzve. Teda, úplne každej zrejme predsa len nie, pretože tváriť sa, že dennodenný „čisto formálny a profesionálny“ kontakt s Kahramanom zvláda ľavou zadnou je zjavne nad jej sily... A je tu samozrejme ešte Defne, ktorá v boji o manžela a syna vyťahuje tie najtvrdšie kalibre! Canan sa stále bezdôvodne vozí po Selimovi, ktorý, na jej veľkú smolu, náhodou začuje jej rozrušený rozhovor s otcom a hneď pochopí, že majú maslo na hlave. Za daných okolností je teda zrejme len otázkou času, kedy medzi rozhádanými kolegami dôjde k nevyhnutnej konfrontácii. No zatiaľ má Selim iné priority, Elif mu totiž dá šancu dokázať, čo v ňom je...

Úbohý Yakup... Má pocit, že ho všetci opustili a sklamali a že veriť môže jedine Şükran. Netuší, že i ona má pred ním tajnosti – a ešte aké! Lenže každé tajomstvo, nech už je akokoľvek dobre skrývané, jedného dňa praskne, všakže?

Sledujte v pondelok, 18. mája, o 21.20!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na