Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 109. a 110. epizóda

13. 05 2020 23:10 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 109. a 110. epizóda
Kúsok zo mňa: 109. a 110. epizóda Foto: Global Agency

Yakup je zdrvený, keď mu Şükran napokon konečne prezradí, že pani Kıymet nie je jeho mama...

Maksut (Serdar Özer) namieri zbraň na Defninu (Begüm Kütük Yaşaroğlu) hlavu a prinúti ju stiahnuť obvinenie proti Elif (Hatice Şendil). Je to však zbytočné, pretože súd už Elif na základe Kahramanovej (Özcan Deniz) výpovedi oslobodil - keď sa totiž dozvedel, akým peklom jeho milovaná žena v uplynulých rokoch prešla... Nedokázal ju vystaviť ďalšiemu utrpeniu, svedomie mu to skrátka nedovolí! Keď sa Defne od malého Topraka (Salih Demir Ural) dozvie, že bol s tetou Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu) na výlete u akejsi peknej tmavovlasej tety a chce ísť za ňou opäť, začne príšerne vyvádzať. Nevonia to, pochopiteľne, ani pani Kıymet (Gül Onat), Yakupovi (Hakan Meriçliler) a Şükran (Goncagül Sunar), no v tejto veci nikto z nich nemá právo vzdorovať Kahramanovi, nech už si o jeho rozhodnutí umožniť Elif i ďalšie stretnutia so synčekom myslia čokoľvek! Už i tak dosť naštrbený vzťah bratov Yörükhanovcov sa dramaticky zhorší, keď Kahraman zakáže Yakupovi odviezť pána Ziyu (Metin Çekmez) do Anglicka na operáciu, a vzápätí aj vstup do firmy!

Selima (Anıl Altan) škrie, že ho Canan (Ayşenur Özkan) vyhodila hneď v jeho prvý deň vo firme Yörükhanovcov. No keďže má svoju hrdosť, je rozhodnutý čo najrýchlejšie sa zamestnať v inej spoločnosti! Yakup je zdrvený, keď mu Şükran napokon konečne prezradí, že pani Kıymet nie je jeho mama... Celal (Burçin Birben) sa pokúsi získať Müjgan na svoju stranu, no ona ho nechce počúvať ani za svet! Defne je rozhodnutá Elif návštevu syna poriadne osladiť – a aj to urobí... Hoci si to ani Selim, ani jeho mama Aysel (Hasret Canan Tutuş) neprajú, Gülsüm (Bennur Duyucu) zájde za Kahramanom a povie mu, čo jeho neter urobila – a on zasiahne...

Možno je to náhoda, možno naopak zasiahla vyššia moc, no prvý Selimov deň v práci je zhodou okolností ten istý deň, keď sa Elif/Zeynep po prvý raz ukáže vo firme ako nová spoločníčka.

Sledujte vo štvrtok, 14. mája, o 21.25!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na