Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 105. a 106. epizóda

11. 05 2020 23:05 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 105. a 106. epizóda
Kúsok zo mňa: 105. a 106. epizóda Foto: Global Agency

Pán Ziya v tajnosti sleduje Defne. Zistí tak nielen to, že paktuje s ich nepriateľom Maksutom, ale aj...

Kahraman (Özcan Deniz) nemôže inak, srdce ho ťahá pred Elifin (Hatice Şendil) dom v nádeji, že ju opäť uvidí... Jeho mama, pani Kıymet (Gül Onat), je na tom úplne rovnako, no z iného dôvodu – a aj privítania sa preto dočká z úplne iného súdka! Pretože kým po tom, čo zbadá jej syna, sa zneistená Elif utiahne do bezpečia domu, keď zbadá svoju bývalú svokru, už sa nenechá zastrašiť jej vyhrážkami a zvýšeným hlasom, ale rázne, ba až drzo, ju vypoklonkuje spred svojho prahu! Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) sa už ani nesnaží skrývať, aká je podráždená – na všetkých bezdôvodne šteká, dokonca i na deti! Keď sa Celal (Burçin Birben) pokúsi porozprávať s Elif, jej kamarátka Müjgan mu zatresne dvere pred nosom! Pánu Ziyovi (Metin Çekmez) sa jeho nevesta Defne v poslednom čase vôbec nepozdáva, preto sa ju rozhodne v tajnosti sledovať. Nepríjemne ho prekvapí, keď zistí, že sa o čomsi dohaduje s ich nepriateľom Maksutom (Serdar Özer)! Krátko nato ho čaká ďalší šok – na vlastné oči totiž uvidí, ako Defne vypláca jeho druhej neveste Şükran (Goncagül Sunar) rovný milión lír za akési DVD-čko... A o niečo neskôr zistí i to, čo je na ňom!

Hoci ho Elif zas a znova odmieta a zdôrazňuje, že chce len a len svojho syna (Salih Demir Ural), Kahraman neprestáva horúčkovito pátrať po pravde, pretože skrátka nemôže uveriť, že už ho neľúbi a že s Maksutom zostáva dobrovoľne! A aj preto tentoraz požiada o pomoc niekoho ešte bližšieho... Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu). Z Meryeminho prísľubu, že jej privedie Topraka, aby s ním mohla stráviť trochu času, je prešťastná nielen Elif, ale i Kahraman – verí totiž, že ak sa niekomu podarí dosiahnuť, aby sa Elif opäť otvorila, tak jedine ich synčekovi. Pán Ziya je vrcholne rozrušený z toho, čo práve videl. Okamžite to chce povedať Kahramanovi, no nanešťastie mu cestu skríži nezmieriteľná Defne, odhodlaná obetovať svojmu šťastiu čokoľvek a... Kohokoľvek.

Pohľad na milovanú Elif s tvárou zmáčanou slzami, keď po prvý raz po rokoch smie zovrieť v náručí malého Topraka, Kahramanovi trhá srdce. Najradšej by sa k nim obom rozbehol, objal ich a už nikdy viac ich nepustil! No vie, že je ešte priskoro...

Sledujte v utorok, 12. mája, o 21.25!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na