Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 103. a 104. epizóda

07. 05 2020 23:00 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 103. a 104. epizóda
Kúsok zo mňa: 103. a 104. epizóda Foto: Global Agency

Na oslavu Toprakovej obriezky prídu Maksut a Elif ako manželia a zároveň noví spoločníci Yörükhanovcov!

Defnina (Begüm Kütük Yaşaroğlu) najhoršia nočná mora sa zhmotní priamo pred jej očami, keď sa znovu vyberie k domu, ku ktorému ju zaviedlo nedávne sledovanie – nielenže Elif (Hatice Şendil) žije, ale navyše vie, že to ona najala İbrahima (Mehmet Bozdoğan), aby ju zabil! No namiesto pokory, strachu a hanby, ktoré by boli namieste, sa jej zmocní neuveriteľný hnev a začne ako zmyslov zbavená útočiť na svoju sokyňu, aby vraj ju a jej rodinu nechala na pokoji a nepokúšala sa ju ukradnúť! Po návrate domov si pani Kıymet (Gül Onat) všimne, že je Defne neuveriteľne vykoľajená – a keď sa dozvie, prečo... Nedokáže a nechce tomu uveriť. Preto sa v deň Toprakovej (Salih Demir Ural) obriezky rozhodne o všetkom presvedčiť na vlastné oči – a ani nie je veľmi prekvapená, keď ako na potvoru natrafí akurát na pani Sultan (Güneş Hayat)! Maksut (Serdar Özer) uzná, že Veysel (Ali Yerlikaya) má pravdu a že teraz, keď už Defne vie, že Elif žije, je len otázkou času, kedy to celé praskne. Rozhodne sa preto Kahramana (Özcan Deniz) potupiť priamo na oslave Toprakovej obriezky, kam spolu s Elif prídu ako manželia a zároveň noví spoločníci Yörükhanovcov!

Keď sa pred ním ako duch krásnej i boľavej minulosti, na ktorú napriek všetkému a všetkým nedokázal zabudnúť, zrazu zjaví Elif, navyše krajšia ako kedykoľvek predtým, no až ľadovo chladná, pre Kahramanovo srdce je to obrovský šok. Na jednej strane pred ním konečne stojí milovaná žena, živá a zdravá – na strane druhej si dnes hovorí Zeynep a k nemu sa správa ako k cudziemu, akoby ním pohŕdala, ba dokonca akoby ho... Nenávidela? No je to ešte horšie, zjavne totiž neverí ani jedinému slovu, ktoré Kahraman vypustí z úst... Keď sa Yörükhanovci ako-tak spamätajú z prvotného šoku, ich hnev sa obráti proti Yakupovi (Hakan Meriçliler), ktorý ich takto sprosto zapredal ich úhlavnému nepriateľovi...

Pohľad na malého Topraka v Defninom náručí a to nádherné slovo „mama“, ktorým ju oslovuje nepoznajúc pravdu, je pre Elif tou povestnou poslednou kvapkou. Je rozhodnutá svojho syna získať za každú cenu, pomstiť sa Kahramanovi i všetkým Yörükhanovcom, Maksutovi... Skrátka celému svetu!

Sledujte v pondelok, 11. mája, o 21.25!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na