Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 99. a 100. epizóda

05. 05 2020 23:00 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 99. a 100. epizóda
Kúsok zo mňa: 99. a 100. epizóda Foto: Global Agency

Elif sa rozhodne vyhľadať Ayşe a požiadať ju o pomoc – chce sa totiž s Kahramanom súdiť o svojho syna!

Maksut (Serdar Özer) je rozhodnutý votrieť sa do krachujúcej firmy Yörükhanovcov za každú cenu a prevziať ju. A práve preto sa stretne s Yakupom (Hakan Meriçliler), aby ho nátlakom a vydieraním motivoval k spolupráci! Nebyť nečakaného telefonátu, Kahraman (Özcan Deniz) by určite zazrel Elif (Hatice Şendil), ktorá spoza plota, ukrytá pred zvedavými zrakmi, nenápadne sleduje malého Topraka (Salih Demir Ural) – jeho hračkárske lietadielko totiž doletelo priamo k Elif! Ktovie, čo by sa potom stalo? No osud to zjavne chcel inak... Şükran (Goncagül Sunar) si nepozorovaná vypočuje rozhovor švagrinej Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) a svokry Kıymet (Gül Onat), vďaka čomu sa dozvie o existencii akéhosi DVD-čka, ktoré vraj môže raz a navždy zničiť Defnino šťastie. Takže keď sa ho pani Kıymet konečne rozhodne Defne odovzdať, aby ho mohla zlikvidovať... Už je neskoro! Elif sa po zrelej úvahe rozhodne vyhľadať Ayşe, z ktorej je dnes známa právnička, a požiadať ju o pomoc – chce sa totiž s Kahramanom súdiť o svojho syna! No kamarátkine slová ňou poriadne otrasú a prinútia ju zmeniť plány.

Tvárou v tvár zúfalstvu a bezradnosti manželiek prepustených zamestnancov sa zahanbený Kahraman rozhodne okamžite prestať prepúšťať a namiesto toho opätovne zvážiť možnosť pribratia nového spoločníka do firmy. Yakup tak dostane jedinečnú šancu zasadiť bratovi ukážkový úder pod pás, v akú už ani nedúfal, hoci nedobrovoľná spolupráca s Maksutom jej dodáva poriadne trpkú príchuť! V snahe vylepšiť pošramotený imidž Yörükhanovcov poskytnú Kahraman a Defne interview známej reportérke, hoci nikdy predtým by nič podobné neurobili. Keďže Defne sa ani zamak nepáčia manželove odpovede na otázky týkajúce sa Elif, nadiktuje po skončení rozhovoru reportérke nové...

Keď si Elif na druhý deň prečíta ten nešťastný, skrz-naskrz nepravdivý rozhovor, už nepochybuje o tom, že Kahraman na ňu zabudol, a preto urobí niečo naozaj nečakané... Rozhodne sa totiž prijať Maksutovu ponuku na sobáš!

Sledujte v stredu, 6. mája, o 21.25!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v stredu, 17. júna, o 21.20!
Sledujte celé epizody na