Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 97. a 98. epizóda

04. 05 2020 23:05 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 97. a 98. epizóda
Kúsok zo mňa: 97. a 98. epizóda Foto: Global Agency

Elif sa na vlastné oči presvedčí, že jej synček volá mamou Defne a že ona a Kahraman... Sú teraz rodina.

Svadba by mala byť najkrajším a najšťastnejším dňom v živote dvoch ľudí, ktorí sa nadovšetko ľúbia, no druhá svadba Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) a Kahramana (Özcan Deniz) do tejto kategórie rozhodne nepatrí. Nevestinu tvár síce zdobí letmý úsmev, no na tvárach ostatných Yörükhanovcov, vrátane ženícha, vidno len zmes neistoty, pochybností, sklamania a zvláštnej rezignácie. A Defnin úsmev razom vystriedajú horúce slzy, keď vo svadobnú noc pochopí, že Kahramanovou manželkou bude len a len na papieri... Elif (Hatice Şendil) stále vzdoruje Maksutovi (Serdar Özer) a utieka s ak nádeji, že jedného dňa opäť bude šťastná so svojimi najbližšími. Okamih trpkého vytriezvenia však príde nečakane skoro, bezradný Maksut totiž za Elif privedie jej mamu Sultan (Güneş Hayat) – a s ňou príde i boľavá pravda... O všetkom. Krátko nato, ako sa Elif dozvie o smrti Nazlı (Sultan Elif Taş), sa totiž na vlastné oči presvedčí o tom, že jej Maksut neklamal, že jej synček volá mamou Defne a že ona, Kahraman a obaja drobci, s ktorými práve šantia na záhrade... Sú teraz rodina.

Elif je napriek všetkému stále odhodlaná bojovať, no keď Maksut vytiahne svoj posledný tromf a prezradí jej, že to Defne sa spolčila s jej nevlastným bratom İbrahimom (Mehmet Bozdoğan), aby ju zabil a že ona má iste na svedomí i Nazlı a ututlanie jej smrti, niečo sa v nej zlomí. No i tak rázne odmietne Maksutovu žiadosť o ruku, ktoviekoľkú už v poradí, rovnako ako i pomoc, ktorú jej ponúka. Lenže tentoraz už Maksut nebojuje o svoje šťastie sám, ale podarí sa mu získať cenného spojenca – pani Sultan by sa totiž zo strachu o život znovunájdenej dcéry spolčila pokojne i s diablom, ktorým Maksut v jej očiach koniec koncov bol ešte dnes ráno!

Kahraman po dôkladnom zvážení všetkých možností dospeje k rozhodnutiu, ktoré Yakupovi (Hakan Meriçliler) vôbec nehrá do karát. Keďže nechce pribrať do krachujúcej firmy spoločníka, ako mu radí brat, rozhodne sa s ťažkým srdcom prepustiť temer tisíc zamestnancov...

Sledujte v utorok, 5. mája, o 21.20!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na