Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 95. a 96. epizóda

30. 04 2020 23:05 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 95. a 96. epizóda
Kúsok zo mňa: 95. a 96. epizóda Foto: Global Agency

Podľa pani Kıymet a pána Ziyu ich môže zachrániť iba Kahraman, a preto... By sa mal opäť oženiť s Defne!

Od tragických udalostí, ktoré navždy zmenili Elifin (Hatice Şendil) život, ubehli už dva roky. Jej blízki ju dávno považujú za mŕtvu, jej synček Toprak (Salih Demir Ural) volá mamou jej sokyňu Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu), ktorá je mu i svojej malej dcérke mamou i otcom v jednom, pretože zdrvený Kahraman (Özcan Deniz) stále žiali a domov chodí ešte zriedkavejšie ako do práce... Aj napriek piatim náročným operáciám je Elif stále pripútaná na invalidný vozík a tomu, že sa ešte niekedy postaví na nohy verí už len Maksut (Serdar Özer), ktorého stále rovnako neznáša – a o tom, že jej milovaná sestrička Nazlı (Sultan Elif Taş) už nie je medzi živými a z jej mamy Sultan (Güneş Hayat) je len tieň ženy, ktorou bola kedysi, ešte stále nevie... Yörükhanovci bojujú s vážnymi problémami, pretože Yakupove (Hakan Meriçliler) intrigy zafungovali lepšie, ako si sám prial – exekútor už rodine zabavil väčšinu majetku a reálne hrozí, že prídu o všetko! Pani Kıymet (Gül Onat) a pán Ziya (Metin Çekmez) sa zhodnú, že im môže pomôcť jediné – ak sa Kahraman konečne spamätá a vráti sa domov i do firmy. A preto chcú, aby sa opäť oženil s Defne!

Maksutova chorá láska už dávno otvorila oči aj Elifinej opatrovateľke, ktorá sa medzičasom nielen stala jej dobrou priateľkou, ale rozhodla sa tiež pomôcť jej ujsť. Preto pred Maksutom obe taja niečo veľmi dôležité... Že Elif nemohúcnosť len predstiera a že už dávno dokáže opäť chodiť! Kahraman sa stále viac a viac vzďaľuje realite, no jeho otcovi dôjde trpezlivosť v momente, keď nereaguje ani na opakované telefonáty rodiny, pretože malý Toprak ochorie a musia s ním utekať do nemocnice! A tak pán Ziya opäť zájde za synom – no tentoraz preto, aby mu poriadne vyčistil žalúdok!

A tak kým Elif plánuje tajný útek a Maksut to, ako ju opatrne pripraviť na zlé správy, ktorým bude musieť čeliť, zlomený Kahraman sa napokon rezignovane podvolí prianiu rodičov a súhlasí, že si Defne znova vezme, a to ešte dnes...

Sledujte v pondelok, 4. mája, o 21.25!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na