Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 91. a 92. epizóda

28. 04 2020 23:05 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 91. a 92. epizóda
Kúsok zo mňa: 91. a 92. epizóda Foto: Global Agency

Elif sa po nekonečných týždňoch bez jedinej zmeny konečne preberie z kómy - no od pása nadol je ochrnutá...

İbrahimovo (Mehmet Bozdoğan) zúrivou nenávisťou naplnené priznanie, že je Elifin (Hatice Şendil) brat a že ju zabil, aby pomstil otca, Kahramana (Özcan Deniz) úplne zničí. A nebyť pána Ziyu (Metin Çekmez)... Zrejme by İbrahima na mieste zastrelil! Keď polícia ani o mesiac nenájde žiadne stopy po Elif, rozhodne sa prípad uzavrieť. Podľa nich i všetkých ostatných je totiž Elif mŕtva! Len Kahraman sa zúfalo drží posledných zvyškov nádeje, že jeho láska ešte žije – i tie ho však opustia v deň Elifinho pohrebu... Kým všetci Elifini blízki oplakávajú jej stratu na smútočnom obrade bez tela, Maksutovo (Serdar Özer) najväčšie prianie sa konečne splní, Elif sa po nekonečných týždňoch bez jedinej zmeny konečne preberie z kómy! Prvý šok, že pri jej posteli nestojí milovaný manžel, ale Maksut, žiaľ, vzápätí vystrieda ďalší – Elif je totiž od pása nadol ochrnutá... Pani Sultan (Güneş Hayat) a Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) sa pred všetkými navzájom obviňujú z Elifinej smrti – Defne má naozaj tú drzosť vykričať zničenej Sultan, že Elif vlastne zabila ona, pretože keby nezabila svojho muža, İbrahim by nemal dôvod urobiť, čo urobil!

Maksutova láska k Elif je rovnako bezpodmienečná, ako slepá – odmieta skrátka pripustiť, že ho nikdy nebude milovať tak, ako by si prial, nech mu to Veysel (Ali Yerlikaya) akokoľvek prízvukuje. A nič na tom nezmenia ani jeho prosby, ani vyhrážky, že ak sa bude vzpierať... Zabije ju, Kahramana i malého Topraka! Na druhej strane je však Maksut rozhodnutý urobiť možné aj nemožné, aby sa Elif opäť postavila na nohy, preto ju pod falošnou identitou dostane do nemocnice na operáciu, hoci tým riskuje prezradenie - no pre istotu sa poistí a sestričky a lekárov upozorní, že jeho manželka „Zeynep“ je pomätená, preto jej nemajú veriť ani slovo!

Defne sa zdôverí pánu Ziyovi, že Kahramana stále miluje. Vraj by sa rada opäť stala jeho manželkou a bola dobrou matkou nielen svojmu bábätku, ale i Toprakovi. Na rozdiel od manžela jej však pani Kıymet (Gül Onat) veľmi neverí – a pani Sultan dupľom...

Sledujte v stredu, 29. apríla, o 21.25!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na