Kúsok zo mňa cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 89. a 90. epizóda

27. 04 2020 23:00 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 89. a 90. epizóda
Kúsok zo mňa: 89. a 90. epizóda Foto: Global Agency

Utrápený Maksut skrýva obrovské tajomstvo – on totiž Elif vytiahol z vraku auta, no, žiaľ, prineskoro...

Kahraman (Özcan Deniz) je zdrvený, srdce ho neustále ťahá na miesto, kde navždy stratil milovanú Elif (Hatice Şendil) – k vodnému hrobu, ktorý jej telo zrejme nikdy nevydá... Veysel (Ali Yerlikaya) možno nie je najbystrejší chlap pod slnkom, no nemôže si nevšimnúť, že jeho bratranec Maksut (Serdar Özer) sa po smrti milovanej ženy správa akosi čudne – už len to, že İbrahim (Mehmet Bozdoğan) stále ešte dýcha, hoci Maksuta pripravil o to najcennejšie, je krajne podozrivé... Pani Sultan (Güneş Hayat), ktorú strata dcéry temer zabila, ničí nielen to, že jej pani Kıymet (Gül Onat) stále bráni v kontakte s vnúčikom, ale predovšetkým to, že Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) je teraz temer nonstop vo vile Yörükhanovcov, akoby odtiaľ nikdy neodišla! Utrápený Maksut skutočne pred celým svetom skrýva obrovské tajomstvo... On totiž Elif vytiahol z ponoreného vraku auta, no, žiaľ, prineskoro – odvtedy je totiž jeho láska v kóme a zatiaľ vôbec nereaguje na liečbu! Defne panikári... İbrahim totiž odmieta opustiť Istanbul, pretože ako ďalšiu chce zniesť zo sveta pani Sultan. Niežeby Defne na Elifinej mame nejako extra záležalo... Len má skrátka strach, aby neprasklo ich špinavé tajomstvo.

Veysel temer z nôh spadne, keď konečne zistí, čo pred ním Maksut skrýva! Pani Kıymet sa zjavne nikdy nepoučí – napriek Kahramanovej vôli i vôli pána Ziyu (Metin Çekmez) totiž robí všetko preto, aby svatka Sultan už nikdy nevidela malého Topraka... Keď si Kahraman spomenie na rozhovor s Elif, v ktorom mu hovorila o Defninom šoférovi a spomenula, že nielenže je z Hataya, ale že i poznal jej otca, rozhodne sa ho vypátrať a zistiť, či má s Elifiným zmiznutím niečo dočinenia, no po İbrahimovi akoby sa zem zľahla!

No Kahramanovým mužom sa podarí nájsť İbrahimovho kamaráta, ktorého potom Kahraman a Celal (Burçin Birben) vypočujú, a tak jednotlivé kúsky skladačky začnú postupne zapadať na svoje miesto...

Sledujte v utorok, 28. apríla, o 21.25!

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na