DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 71. a 72. epizóda

08. 04 2020 23:05 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 71. a 72. epizóda
Kúsok zo mňa: 71. a 72. epizóda Foto: Global Agency

Najtvrdší úder krehkému šťastiu Elif a Kahramana uštedrí sám osud - pretože Defne... Je tehotná!

V dome Yörükhanovcov sa opäť udomácni neznesiteľne napätá atmosféra - tentoraz kvôli Kahramanovmu (Özcan Deniz) rozhodnutiu priviesť mamu (Gül Onat) späť domov i napriek dôraznému nesúhlasu otca (Metin Çekmez)! Obrovské napätie však nepanuje len medzi boľavo rozhádanými manželmi, ale i z pochopiteľných dôvodov aj medzi pani Kıymet a oboma jej nevestami, Şükran (Goncagül Sunar) a Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu)... A povážlivo to, žiaľ, škrípe aj medzi ňou a jej jedinou dcérou Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu) - kvôli Keremovi (Gülbey İleri). Nanešťastie si však pani Kıymet svoju vinu vôbec nepripúšťa, za všetko zlé v ich životoch totiž podľa nej môže len a len Elif (Hatice Şendil)! Apropo, Elif... Hoci si s Kahramanom plnými dúškami užívajú každučkú spoločne strávenú chvíľku a sú odhodlaní nenechať si svoje ťažko vybojované krehké šťastie nikým a ničím zničiť... Kdesi hlboko v ich srdciach sa krčí nenápadný, no oprávnený strach, že je možno zatiaľ prikrehké na to, aby odolalo všetkým intrigám a nesúhlasu tých, ktorým je ich nerovná láska tŕňom v oku!

A nanešťastie sa zrejme nemýlia, pretože hoci to spočiatku vyzerá tak, že najväčšiu hrozbu pre ich zakázaný vzťah predstavuje až chorobná impulzívnosť a pomstychtivosť ohrdnutej Defne, ktorej sa podarí v nestráženej chvíli ukradnúť İbrahimovi (Mehmet Bozdoğan) zbraň... Ten najtvrdší úder mu uštedrí oveľa mocnejší a ešte nevypočítateľnejší súper – sám osud! Skrátka a dobre, stane sa niečo naozaj neočakávané. Niečo, s čím už nik nerátal, Niečo, čo sa zdalo byť absolútne nemožné. Zázrak, ktorý o to výraznejšie zamieša kartami! Pretože Defne... Je tehotná! A je tu, žiaľ, ešte niečo...

Kerem zaslepený žiaľom a nenávisťou, ktorá nikdy nikomu nebola dobrým radcom, sa vydá na vratkú a zradnú cestu, z ktorej zvyčajne už niet cesty späť - najme si totiž vraha, ktorý má preňho zabiť Kahramana!

Sledujte vo štvrtok, 9. apríla, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)