DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 69. a 70. epizóda

07. 04 2020 23:00 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 69. a 70. epizóda
Kúsok zo mňa: 69. a 70. epizóda Foto: Global Agency

Elif vráti Keremovi prsteň, pretože jej srdce patrí Kahramanovi – a už nikdy nebude patriť nikomu inému...

Reakcia pána Ziyu (Metin Çekmez) na to, čo svojím neuváženým konaním spôsobila pani Kıymet (Gül Onat), je presne taká, akej sa obávala – v hneve ju vyhodí z domu! Kahraman (Özcan Deniz) sa ešte raz pokúsi priviesť Elif (Hatice Şendil) k rozumu, no márne. No ešte je tu Nazlı (Sultan Elif Taş), ktorá sa už viac nedokáže prizerať sestrinmu trápeniu... A len vďaka tomu Elif po prvý raz ochutná opojnú sladkosť Kahramanových pier - a on konečne zistí, prečo sa k nemu správa tak nepriateľsky a... Kto to má na svedomí! Kerema (Gülbey İleri) hlboko raní, keď mu Elif vráti prsteň a zruší ich zasnúbenie skôr, než k nemu vôbec dôjde. No ona nemôže inak, jej srdce skrátka patrí Kahramanovi – a už nikdy nebude patriť nikomu inému... Asi veľmi neprekvapí, že prvý človek vo vile Yörükhanovcov, ktorý sa dozvie pravdu o osude pani Kıymet priamo od pána domu, je všetečnica Şükran (Goncagül Sunar) – a práve jej pán Ziya oficiálne zverí na starosť celú domácnosť! Kým Elif sa stále zdráha uveriť, že všetko, po čom túži, naozaj môže mať, Kahraman ani len nepripúšťa možnosť, že by ich niekto mohol pripraviť o ich šťastie.

No ani jeden z nich, žiaľ, nerátal s reakciou, akej sa dočkajú doma. Kým Elif musí čeliť príšerným výčitkám a hnevu pani Sultan (Güneş Hayat), ktorá je rozhodnutá zabrániť jej svadbe za každú cenu, odvliecť ju do rodného Hataya hoc aj za vlasy a dokonca na ňu opäť vztiahne ruku... Do Kahramana sa najprv zúrivo pustí vrcholne pobúrený Yakup (Hakan Meriçliler) a vzápätí mu svoj nesúhlas, rozladenie a vážne pochybnosti dá v rozhovore medzi štyrmi očami najavo i jeho dosiaľ taký chápavý otec. Najhoršie, pochopiteľne, prebehne Kahramanov rozhovor s ublíženým Keremom, ktorý tvrdohlavo odmieta otvoriť oči a vidieť pravdu...

Keď sa Maksut (Serdar Özer) dozvie, že Elif odmietla Kerema, naivne verí, že sa konečne splnil jeho najväčší sen – že ho jeho láska ľúbi a že zásnuby zrušila len a len kvôli nemu!

Sledujte v stredu, 8. apríla, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)