DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 67. a 68. epizóda

06. 04 2020 23:15 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 67. a 68. epizóda
Kúsok zo mňa: 67. a 68. epizóda Foto: Global Agency

Keďže rodina je proti, Kerem sa v rozpore s tradíciami vyberie požiadať o Elifinu ruku úplne sám!

Kerem (Gülbey İleri) zúri, pretože nik z jeho blízkych akoby nedokázal pochopiť jeho city k Elif (Hatice Şendil) – práve naopak, všetci sú zajedno, že sa s ňou nemá oženiť! Nech sa Kahraman (Özcan Deniz) snaží akokoľvek, obmäkčiť Elif sa mu vôbec nedarí. No keď sa zdá, že už to ani nemôže byť horšie, zavolá Kahramanovi jeho asistentka a povie mu, že Nazlı (Sultan Elif Taş) utrpela v škole úraz – a tak sa už i tak dosť vykoľajená Elif dozvie, že im Nazlı klamala... Canan (Ayşenur Özkan) odmieta uveriť, že by sa rodina chystala jej rodičov, ju i jej sestru v budúcnosti obísť a dedičstvo prepísať na jediného pravého pokračovateľa rodu - Kahramanovho nenarodeného potomka -, ako tvrdí jej mama Şükran (Goncagül Sunar). No po zdanlivo nevinnom rozhovore s pani Kıymet (Gül Onat), ktorý ňou hlboko otrasie, zmení názor a rozhodne sa pomôcť rodičom poistiť si postavenie i majetok! Keď si Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu) konečne uvedomí, ako veľmi jej syn miluje Elif, zmení svoj postoj a dá mu požehnanie...

İbrahim (Mehmet Bozdoğan) už sa nedokáže len nečinne prizerať, ako sa Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) vzdáva, preto sa v nej pokúsi opäť prebudiť jej hnev, vzdor a bojovnosť. Aj keď pán Ziya (Metin Çekmez) a Kahraman kategoricky nesúhlasia s jeho zámerom oženiť sa s Elif a snažia sa ho zastaviť, Kerem sa v rozpore s tradíciami vyberie požiadať pani Sultan (Güneş Hayat) o jej ruku úplne sám! Alebo si to aspoň myslí, v tesnom závese za ním totiž nečakane dorazia aj Şükran a Yakup (Hakan Meriçliler)... No kým budúci ženích žiari šťastím, v budúcej neveste by sa krvi nedorezal, taká je bledá a tichá!

Kerem urobí osudovú chybu, keď Yakupovi z vďačnosti za to, že preňho vypýtal Elif, povie nielen o Kahramanových citoch k Elif, ale prezradí mu i to, že práve ona je skutočnou matkou jeho synčeka!

Sledujte v utorok, 7. apríla, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)