DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 65. a 66. epizóda

03. 04 2020 00:15 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 65. a 66. epizóda
Kúsok zo mňa: 65. a 66. epizóda Foto: Global Agency

Defne čaká riadne studená sprcha. Kahraman si totiž z noci, od ktorej si toľko sľubovala, vôbec nič nepamätá!

Postoj pani Sultan (Güneş Hayat) ku Keremovým (Gülbey İleri) plánom oženiť sa s Elif (Hatice Şendil) je absolútne jasný – je kategoricky proti! A Keremova mama Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu)... To vníma úplne rovnako! Kým všetci ostatní majú dosť rozumu, aby sa do záležitosti, ktorá sa ich vôbec netýka, neplietli, pani Kıymet (Gül Onat) je rozhodnutá kuť železo, kým je horúce – ale pre pokoj v dome zatiaľ len pánu Ziyovi (Metin Çekmez) za chrbtom, pretože ten je na ňu už tak či tak poriadne nahnevaný! Ťažko povedať, čo asi Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) zamýšľa, keď sa vyberie za Elif – priniesť jej kvety, zablahoželať jej k chystanej svadbe a zahrať pred ňou odporné divadielko, akí sú teraz s Kahramanom (Özcan Deniz) šťastní... Maksuta (Serdar Özer) temer vystrie, keď mu jeden z jeho mužov prezradí, že sa jeho láska bude už onedlho vydávať! Defne čaká riadne studená sprcha, keď jej Kahraman povie, že medzi nimi sa nič neurovnalo a že zo včerajšej noci, od ktorej si toľko sľubovala, si vôbec nič nepamätá!

Smoliarovi Yakupovi (Hakan Meriçliler) naozaj niet čo závidieť. Keď sa totiž prevalí, že za problémy vo firme Yörükhanovcov môžu Maksut s Harunom, pán Ziya sa syna rozhodne exemplárne potrestať, keďže zmluvu s Harunom podpísal on! Nebyť İbrahima (Mehmet Bozdoğan), ktorého za ňou prezieravo poslala pani Neval (Hale Soygazi), Defne by už zrejme bola mŕtva – keď ju totiž nájde, práve sa chystá skočiť z útesu! No nielen ona potrebuje zachrániť, podobne je na tom i Elif, ktorá musí opäť čeliť Maksutovmu nešťastnou láskou k nej násobenému zúfalstvu a... Zbrani!

Záchrana síce príde, no v hodine dvanástej. Elif, na ktorú je toho zrazu akosi priveľa, od toľkého strachu, stresu i vyčerpania zamdlie! Preberie sa až na jachte – jeden z jej ctiteľov sa ju totiž rozhodol uniesť...

Sledujte v pondelok, 6. apríla, o 21.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v pondelok, 1. júna, o 21.20!
Sledujte celé epizody na