DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 63. a 64. epizóda

02. 04 2020 00:10 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 63. a 64. epizóda
Kúsok zo mňa: 63. a 64. epizóda Foto: Global Agency

Kvôli pani Kıymet urobí zúfalá Elif niečo nepredstaviteľné... Prijme Keremovu ponuku na sobáš!

Şükran (Goncagül Sunar) síce Yakupovi (Hakan Meriçliler) odpustí, no bude ho to čosi stáť – drahý briliantový prsteň, luxusné auto a prísľub, že ju osobne naučí šoférovať! Maksut (Serdar Özer) si počká, kým Elif (Hatice Şendil) zostane v priestoroch budúcej reštaurácie úplne sama a poctí ju ďalšou neželanou návštevou, ktorou ju na smrť vydesí! A sotva sa ako-tak spamätá... Zaskočí ju svojím príchodom ďalší nepozvaný hosť - pani Kıymet (Gül Onat)! A tá jej už i tak dosť naštrbenému vzťahu s Kahramanom (Özcan Deniz) zasadí ďalší tvrdý a mimoriadne bolestivý úder, v dôsledku ktorého zúfalá Elif urobí niečo spočiatku absolútne nepredstaviteľné... Prijme Keremovu (Gülbey İleri) ponuku na sobáš! Ani jeden z nich si, žiaľ, nevšimne, že svedkom ich rozhovoru je niekto, koho svet sa práve roztrieštil na tisíc márnych kúskov... Kahraman. Intrigánka Neval (Hale Soygazi) urobí z İbrahima (Mehmet Bozdoğan) osobného šoféra Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu), no zatají jej, kým tento nebezpečný muž vlastne je!

Po rozhovore s Celalom (Burçin Birben), ktorý jej všetko vykreslí v úplne inom svetle ako predtým Defne a pani Kıymet, už si Elif zrazu nie je taká istá tým, čo si má myslieť o Kahramanovi. Rozhodne sa s ním preto o všetkom sa porozprávať, no nanešťastie ho uvidí presne tak, ako Defne a pani Kıymet chcú – v na pohľad absolútne jednoznačne vyznievajúcej situácii s Defne! Tá totiž hanebne zneužije fakt, že Kahraman po tom, čo intenzívne zapíjal žiaľ a zúfalstvo z Elifinho rozhodnutia vziať si jeho synovca, už nie je pánom svojich rozhodnutí...

Neval znechutí, že darebák İbrahim predsa len má svedomie – keď totiž zistí, že Elif čaká dieťa, odmietne čokoľvek proti nej a jej rodine podniknúť skôr, než sa dieťa narodí a on sa dozvie o všetkom úplnú pravdu!

Sledujte vo štvrtok, 2. apríla, o 22.20!

Komentáre ( 0)