DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 61. a 62. epizóda

01. 04 2020 00:10 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 61. a 62. epizóda
Kúsok zo mňa: 61. a 62. epizóda Foto: Global Agency

Defne napokon príde na spôsob, ako opäť raz zmanipulovať Kahramana... A neváha sa kvôli tomu i zraniť!

Pani Kıymet (Gül Onat) už má plné zuby toho, ako sa jej Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) sústavne vyhráža a tlačí na ňu, preto jej odpovie rovnakou mincou! Keď Kerem (Gülbey İleri) konečne nájde zúfalo nariekajúcu Elif (Hatice Şendil), povie mu celú strašnú pravdu o svojom nedobrovoľnom materstve. Teda, vlastne... Samozrejme tú verziu pravdy, ktorú pozná od Defne. Po počiatočnom šoku jej Kerem navrhne naozaj nečakané riešenie jej problému, ktoré však ona rázne a jednoznačne odmietne... Správne, sobáš! Kým si Kahraman (Özcan Deniz) márne láme hlavu nad tým, prečo sa mu Elif vyhýba, prečo už mu neverí, ona sa, priľahko uveriac v jeho zradu, rozhodne túto kapitolu svojho života uzavrieť raz a navždy... Hoci o ďalšej špinavosti, ktorú spískala jeho mama, Kahraman zatiaľ nevie, poverí svojho právnika, aby nepriestrelnou zmluvou zaistil Elif výsostné právo na jej dieťatko. Neval (Hale Soygazi) najprv ukáže Elifinmu nevlastnému bratovi, kde teraz býva pani Sultan (Güneş Hayat) s dcérami, a potom ho zasvätí do svojho zvlčilého plánu!

Yakup (Hakan Meriçliler) je nekonečne frustrovaný, pretože mu nič nevychádza – rovnako neúspešné sú jeho opakované pokusy udobriť sa so Şükran (Goncagül Sunar) i jeho snaha zabrániť Kahramanovi v prešetrovaní pozadia nedávneho škandálu s pašovaním drog! Defne napokon príde na spôsob, ako opäť raz zmanipulovať Kahramana... Predstiera, že ju ktosi napadol – a neváha sa kvôli tomu dokonca i zraniť! Maksutovi (Serdar Özer) muž sledujú Elif na každom kroku, a tak netrvá dlho a jej neodbytný ctiteľ sa dozvie, že spolu s Keremom pracujú na otvorení novej reštaurácie, čo mu, pochopiteľne, vôbec nie je pochuti...

Keďže Canan (Ayşenur Özkan) sa už nedokáže pozerať na to, ako sa jej rodičia trápia, rozhodne sa otcovi trochu pomôcť. Pozve preto mamu na dámsku jazdu a... Vo vhodnej chvíli sa taktne vytratí.

Sledujte v stredu, 1. apríla, o 22.15!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v pondelok, 1. júna, o 21.20!
Sledujte celé epizody na