DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 55. a 56. epizóda

25. 03 2020 23:10 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 55. a 56. epizóda
Kúsok zo mňa: 55. a 56. epizóda Foto: Global Agency

Pani Kıymet zneužije Keremove city k Elif a šikovne ho vmanévruje medzi ju a Kahramana...

Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) sa konečne podarí dosiahnuť to, čo chcela – zbaviť sa Elif (Hatice Şendil). Tá totiž po ponižujúcom rozhovore s pani Kıymet (Gül Onat) v podstate nemá na výber, musí aj s Nazlı (Sultan Elif Taş) a pani Sultan (Güneş Hayat) okamžite opustiť dom Yörükhanovcov a pokúsiť sa o nemožné - zabudnúť na svoje zakázané city ku Kahramanovi (Özcan Deniz)... Úbohú Şükran (Goncagül Sunar) čaká tvrdé pristátie v realite. Kým totiž ona sa nádeja v nezabudnuteľné výročie sobáša, po uši zaláskovaný Yakup (Hakan Meriçliler) plánuje niečo úplne iné... S Fundou (Seda Önder). Na pani Neval (Hale Soygazi) urobí veľký dojem, keď pani Kıymet v snahe rozdeliť Elif a Kahramana zneužije Keremove (Gülbey İleri) city k Elif a šikovne ho vmanévruje medzi nich – vie totiž, že Kahraman by nikdy neurobil nič, čím by milovaného synovca ranil... Kým Defne hrá pred manželom chápavú priateľku, ktorá mu nebude robiť problémy, jej mama cielene odpáli bombu menom rozvod pred pánom Ziyom (Metin Çekmez)!

Keď Şükran nedostane od Yakupa k výročiu drahý briliantový prsteň, ktorý našla medzi jeho vecami, ale len parfum, mierne ju to rozladí. No ešte stále nevie, že tentoraz naozaj má dôvod panikáriť, pretože od manžela sa už ničoho viac nedočká – teda okrem veľmi bolestného prekvapenia... Diabolská Neval neznesiteľne tlačí na pani Kıymet v snahe urýchliť svoj hnusný plán na zaistenie dcérinej budúcnosti v rodine Yörükhanovcov a je jej pritom úplne jedno, čo alebo koho bude treba tomuto cieľu obetovať.

Kahraman poriadne zaskočí Elif, keď jej daruje obrovský dom s prekrásne zariadenou detskou izbou plnou hračiek a plyšiakov! Nanešťastie však všetky dôležité právne dokumenty k nemu nechá doma, kde na ne, ako na potvoru, natrafí akurát Defne...

Sledujte vo štvrtok, 26. marca, o 21.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v pondelok, 1. júna, o 21.20!
Sledujte celé epizody na