DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 53. a 54. epizóda

24. 03 2020 23:55 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 53. a 54. epizóda
Kúsok zo mňa: 53. a 54. epizóda Foto: Global Agency

Kahraman sa zdôverí Celalovi, že ľúbi Elif, chce s ňou žiť a zostarnúť, a preto sa už čoskoro rozvedie s Defne...

Selimovo (Anıl Altan) priateľstvo s Nazlı (Sultan Elif Taş) je Nehir (Almila Ada) stále viac a viac tŕňom v oku. V snahe ponížiť domnelú sokyňu však urobí osudovú chybu, keď Nazlı šplechne do tváre, že aj tak nemá na viac, ako na správcovho syna – Selim to totiž počuje a hlboko ho to raní... Elif (Hatice Şendil) je prekvapená, keď v Kahramanovej (Özcan Deniz) nemocničnej izbe natrafí na neznámu ženu. Nepochybne by bola ešte prekvapenejšia, keby vedela, že Funda (Seda Önder), lebo o nej je reč, je tu na Maksutov (Serdar Özer) príkaz! Keď Kahraman o niečo neskôr podpíše reverz, aby sa mohol vrátiť domov, Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) na radu svojej mamy Neval (Hale Soygazi) začne hrať pred rodinou nechutné divadielko, ktorého cieľom je jediné – raz a navždy rozdeliť Elif a Kahramana... Zžieravá túžba po pomste akoby Kerema (Gülbey İleri) úplne pohltila – chce Maksutovu hlavu! Tomu sa však našťastie spolu s bratrancom Veyselom (Ali Yerlikaya) podarí včas ujsť, inak by už totiž bol z Kerema určite vrah!

Naivka Şükran (Goncagül Sunar), žiaľ, vôbec nevie odhadnúť, komu môže veriť a komu nie, a tak najstráženejšie tajomstvo pani Kıymet (Gül Onat) prezradí akurát... Diabolskej Neval (Hale Soygazi)! Kahraman sa zdôverí Celalovi (Burçin Birben), že ľúbi Elif, chce s ňou žiť a zostarnúť, a preto sa už čoskoro rozvedie s Defne, nech už si o tom jeho rodina bude myslieť čokoľvek! Keď si pani Kıymet pozrie Maksutovo DVD, pochytí ju obrovský hnev. Prinúti nevestu pobaliť si veci a okamžite opustiť vilu Yörükhanovcov – a je rozhodnutá tiež pritlačiť na syna, aby sa s ňou čo najskôr rozviedol! Ibaže v tom momente do hry zasiahne pani Neval, ktorá svoj najväčší tromf vloží do dcériných rúk.

Kahraman je rozhodnutý konečne povedať Elif pravdu – o dieťatku, o svojich citoch k nej, skrátka o všetkom. No nanešťastie skôr, než vôbec dostane šancu, tvrdo zasiahne pani Kıymet. Nie však dobrovoľne, čo ale, žiaľ, nik netuší...

Sledujte v stredu, 25. marca, o 21.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v stredu, 17. júna, o 21.20!
Sledujte celé epizody na