DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 51. a 52. epizóda

23. 03 2020 23:55 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 51. a 52. epizóda
Kúsok zo mňa: 51. a 52. epizóda Foto: Global Agency

Maksutova guľka, určená Keremovi, zasiahne Kahramana, ktorý sa pred synovca bez váhania vrhne...!

Şükran (Goncagül Sunar) je zmätená z Yakupovho (Hakan Meriçliler) čudného správania. Pripisuje to však kríze stredného veku, a nie inej žene na scéne... To, čo sa nepodarilo ani Kahramanovi (Özcan Deniz), ani Nazlı (Sultan Elif Taş), sa prekvapivo podarí Keremovi (Gülbey İleri) - presvedčiť pani Sultan (Güneş Hayat), aby zašla za Elif (Hatice Şendil) a porozprávala sa s ňou. Z Elifinej vďačnosti sa však smoliar Kerem neteší dlho, znovu mu totiž skríži cestu agresívny Maksut (Serdar Özer), ktorý ho najprv príšerne zmláti a potom sa ho ako domnelého soka pokúsi zabiť! Jeho guľka však zasiahne iný cieľ – Kahramana, ktorý sa pred synovca bez váhania vrhne...! Pani Kıymet (Gül Onat) urobí veľkú chybu, keď nezdvihne telefonát od Kerema, pretože si myslí, že nejde o nič vážne. Strašnú novinku jej tak oznámi zničená Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu), Yakupovi zavolá šokovaná Şükran a Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) sa to zase dozvie vďaka špehom svojej mamy Neval (Hale Soygazi)...

V nemocnici si pán Ziya (Metin Çekmez) vezme Kerema bokom a nakáže mu, aby pred políciou zatajil pravdu o identite útočníka. Na Maksuta potom nasadí všetkých svojich mužov, chce sa s ním totiž porátať sám! Kahramanova operácia našťastie dopadne dobre, pretože guľka nezasiahla žiaden dôležitý orgán a aj problém so vzácnou krvnou skupinou sa prekvapivo a nečakane rýchlo vyriešil - vďaka pani Sultan. Keď sa na jednotke intenzívnej starostlivosti konečne preberie, prvá osoba, ktorú chce vidieť je, na veľkú zlosť jeho stále ešte zákonitej manželky a prekvapenie všetkých ostatných... Elif.

Defne ešte ani len netuší, že sa nad ňou začína povážlivo zmrákať. Maksut si totiž nahral ich posledný rozhovor – a plánuje ho poslať Kahramanovi!

Sledujte v utorok, 24. marca, o 22.15!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na