DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 49. a 50. epizóda

20. 03 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 49. a 50. epizóda
Kúsok zo mňa: 49. a 50. epizóda Foto: Global Agency

Şükran ani len netuší, že jej večne zaneprázdnený Yakup nemá plnú hlavu práce, ale... Dračice Fundy!

Keby Elif (Hatice Şendil) nezasiahla, besniaci Maksut (Serdar Özer) by Kerema (Gülbey İleri) celkom určite zabil. No teraz je na konci so silami z ochromujúceho strachu, že sa stala vrahyňou a skončí za mrežami! Než však dorazí Kahraman (Özcan Deniz), ktorého prezieravo zalarmuje Celal (Burçin Birben), Maksut sa preberie a zmizne. Na Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) je už toho všetkého priveľa, a tak sa narýchlo zbalí a znovu opustí dom Yörükhanovcov – veriac, že tentoraz už navždy. Keďže za týchto okolností už Elif nemôže ostať u Celala, ale tiež nepovažuje za vhodné, aby sa vrátila k Yörükhanovcom, pán Ziya (Metin Çekmez) navrhne synovi, aby ju odviezol na ich horskú chatu, kde budú ona i jej dieťatko konečne v bezpečí. A tak sa aj stane... Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu) sa vráti domov - no nie azda preto, že už rodine odpustila, ale len a len kvôli Keremovi, aby sa nemusel vyrovnať s ďalšou bolestnou stratou. Nazlı (Sultan Elif Taş) je stále nešťastnejšia, pretože pani Sultan (Güneş Hayat) trvá na tom, že ju vezme zo školy a vrátia sa spolu na vidiek, len aby ich už nič nespájalo s Yörükhanovcami!

Elif zaskočí, keď jej Kahraman povie, že odkedy vstúpila do jeho života, je zrazu krajší – a vzápätí ju ešte aj požiada, aby mu tykala! Şükran (Goncagül Sunar) ani len netuší, že jej večne zaneprázdnený manžel Yakup (Hakan Meriçliler) nemá plnú hlavu práce, ale... Dračice Fundy (Seda Önder)! Príliš ju totiž zamestnáva nečakaná novinka – zistenie, že pani Kıymet (Gül Onat) nie je Yakupovou matkou! Neval (Hale Soygazi) akoby nepoznala, alebo skôr nechcela poznať starú pravdu, že do tých, čo už ležia na zemi, sa nekope – s neskrývaným zadosťučinením ukáže dcére fotografie od človeka, ktorého poverila sledovaním Elif a Kahramana!

Fundina pozornosť Yakupovi neprehliadnuteľne lichotí. Na jeho veľkú smolu však jej záujem oňho vôbec nie je úprimný, ale ide o tvrdý kalkul a poriadne špinavú hru... Na Maksutov príkaz!

Sledujte v pondelok, 23. marca, o 22.20!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v pondelok, 6. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na