DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 47. a 48. epizóda

19. 03 2020 00:15 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 47. a 48. epizóda
Kúsok zo mňa: 47. a 48. epizóda Foto: Global Agency

Krutá Neval do svojho boja za dcérino šťastie zatiahne naozaj mocného protivníka... Médiá!

Úbohej Nazlı (Sultan Elif Taş) rozhodne niet čo závidieť – s Elif (Hatice Şendil), ktorá jej bola vždy najbližšia zo všetkých, nesmie hovoriť, pretože jej to mama (Güneş Hayat) dôrazne zakázala – a rodina, u ktorej teraz bývajú, im dáva okato najavo, že sú im obe na ťarchu, že ich u seba nechcú. Našťastie sa Sultan ozve jej kamarátka Ayşe, ktorú práve prepustili z väzenia! Nech už Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) verila čomukoľvek, jej plány nevyšli - u Maksuta (Serdar Özer) totiž nepochodila, pretože jej neverí ani nos medzi očami! Teda, aspoň zatiaľ... Neval (Hale Soygazi) je rozhodnutá pomôcť dcére aj napriek jej protestom – a Defne je natoľko zúfalá a bezradná, že napokon súhlasí! Keď Yakup (Hakan Meriçliler) zistí, že na odovzdávanie cien, kam sa so Şükran (Goncagül Sunar) tak tešili, pán Ziya (Metin Çekmez) už poslal Kahramana (Özcan Deniz), nešťastný otcovi vykričí, že pred ním brata neustále vo všetkom uprednostňuje, akoby ani neexistoval, alebo akoby bol cudzí či... Adoptovaný?!

Keď sa Elif konečne ozve sestra, nepremyslene sa okamžite vyberie za mamou a Nazlı, nehľadiac na možné následky. Ako vždy sa totiž riadi srdcom, a nie rozumom – a spôsobí si tým len ďalšie trápenie a bolesť. A ďalšie na seba, žiaľ, nenechá dlho čakať, krutá Neval totiž do svojho boja za dcérino šťastie zatiahne naozaj mocného protivníka... Médiá! Vďaka Veyselovi (Ali Yerlikaya) – a šokujúcim novinkám z titulky známeho klebetníka - Maksut veľmi rýchlo prehodnotí svoj názor na Defne, jej pohnútky i možnú spoluprácu. A vďaka tomu zistí, kde jeho láska býva...

Kahraman ani nemá šancu stráviť desivú novinku, ktorú mu zvestovala jeho mama (Gül Onat) o Defne a už musí čeliť ďalšiemu nečakanému problému – spravodlivému hnevu pani Sultan, ktorá s ním prišla narobiť poriadky!

Sledujte vo štvrtok, 19. marca, o 22.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 9. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na