DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 45. a 46. epizóda

18. 03 2020 00:15 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 45. a 46. epizóda
Kúsok zo mňa: 45. a 46. epizóda Foto: Global Agency

Defne niet rady, ani pomoci. Chce sa Elif zbaviť raz a navždy, preto sa rozhodne spojiť s... Maksutom!

Kahraman (Özcan Deniz) je veľmi šťastný, keď sa mu konečne podarí vybrať to správne meno pre syna – Toprak... Ako prvej ho, pochopiteľne, povie Elif (Hatice Şendil)... Vo svetle Defninej (Begüm Kütük Yaşaroğlu) večernej návštevy zrazu Maksutove (Serdar Özer) niekdajšie obvinenia voči Elif začnú dávať úbohej Sultan (Güneş Hayat) nový zmysel – a keď v jej veciach nájde dcérin denník a v ňom slová adresované dieťatku, ktoré Elif nosí pod srdcom, nepochybuje o tom, že ich rodinu uvrhla do hanby! A tak má Elif po návrate domov čo vysvetľovať... Poriadne dusno však čaká aj Kahramana, ktorý musí čeliť Defninej zúrivej nenávisti a jej ničivým následkom! No zabrániť im, žiaľ, nedokáže, a tak sa len môže pokúsiť utešiť úbohú Elif, ktorú jej spravodlivým hnevom rozhorčená mama najprv zbije a pouráža, potom sa jej zriekne a spolu s nekonečne nešťastnou Nazlı (Sultan Elif Taş) opustí! Navždy... Defne sa dočká podpory z naozaj nečakanej strany, vo vile Yörükhanovcov sa totiž zrazu objaví jej mama Neval (Hale Soygazi) – tvrdá a chladná žena, ktorá pred rokmi opustila ju i jej otca!

Defne je, nanešťastie, momentálne v takom duševnom rozpoložení, že jej niet rady, ani pomoci – a obzvlášť, keď jej chcú radiť mama a svokra (Gül Onat)... Chce sa Elif zbaviť raz a navždy, preto sa rozhodne spojiť sa s mužom, ktorého sa jej domnelá sokyňa stráni ako čert kríža – s Maksutom! Pani Kıymet už má plné zuby toho, ako sa k nej i ostatným členom rodiny Defne správa, preto sa rozhodne Kahramanovi prezradiť, že to práve jeho žena Elif otrávila, aby u nej vyvolala potrat. No nepodarí sa jej to, pretože Kahramanovi zavolá vydesený Celal (Burçin Birben), ktorému sa práve úbohá Elif v bezvedomí zviezla k nohám!

Keď pani Sultan príde vykričať svoj hnev, sklamanie a bolesť pani Kıymet, prezradí jej i to, čo pred ňou z dobrého dôvodu jej syn i manžel (Metin Çekmez) taja – že Elif nešla na potrat, že je stále tehotná...

Sledujte v stredu, 18. marca, o 22.20!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v utorok, 7. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na