DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 41. a 42. epizóda

13. 03 2020 00:10 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 41. a 42. epizóda
Kúsok zo mňa: 41. a 42. epizóda Foto: Global Agency

Kadirovo stretnutie s Keremom sa skomplikuje, keď sa na scéne nečakane objaví Meryem a spozná ho!

Vďaka Selimovi (Anıl Altan) sa Kahramanovi (Özcan Deniz) a Elif (Hatice Şendil) podarí nájsť Nazlı (Sultan Elif Taş), a vysvetliť jej, že medzi pravdou a tým, čo si myslí, je obrovský rozdiel. Keď pochopí, že sestra sa v tejto nezávideniahodnej situácii neocitla vlastnou vinou, ale preto, lebo chcela zachrániť ju a ich mamu Sultan (Güneş Hayat), rýchlo si uvedomí, ako nespravodlivo sa k Elif zachovala, udobria sa a vrátia sa spolu do Celalovho (Burçin Birben) domu... Keď sa Kahraman dozvie, že Elif má dnes narodeniny, rozhodne sa ju pozvať na večeru. Nikto zatiaľ ani len netuší, že ten najkrajší darček už je na ceste – novému právnikovi, ktorého Kahraman angažoval, sa totiž práve dnes konečne podarilo dostať pani Sultan z väzenia! Yakup (Hakan Meriçliler) tak príšerne žiarli na Şükraninho (Goncagül Sunar) atraktívneho osobného trénera, že zo seba najprv urobí totálneho somára, keď sa s ním pokúsi udržať krok – a po tréningu, pri ktorom temer vypustí dušu, ho totálne frustrovaný okamžite prepustí, aby sa zbavil domnelého konkurenta!

Kahraman a Elif spolu strávia veľmi príjemný večer v jeho obľúbenej reštaurácii – netušiac, že v rovnakom čase v inom vychytenom podniku na manžela márne čaká Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu), ktorej osud dnes večer uštedrí ďalšiu lekciu! Kadirovi (Özhan Carda) sa napokon podarí presvedčiť Kerema (Gülbey İleri), aby si ho vypočul. Situácia sa však skomplikuje, keď sa na scéne nečakane objaví Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu) a spozná ho! Takto si prvé kroky na slobode pani Sultan rozhodne nepredstavovala – že jej pani Kıymet (Gül Onat) na prahu vily Yörükhanovcov len chladne vtisne do ruky papierik s adresou, kde vraj teraz bývajú jej dcéry a pár bankoviek na taxík! Prefíkaný Maksut (Serdar Özer) nasadí na Yakupa nebezpečnú femme fatale...

Stane sa, žiaľ, čo sa skôr či neskôr jedného dňa stať muselo – než pani Sultan stihne vystúpiť z taxíka pred Celalovým domom, šokovane sleduje, ako sa Kahraman v jej očiach neprimeraným spôsobom lúči s jej staršou dcérou!

Sledujte v pondelok, 16. marca, o 22.20!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v pondelok, 6. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na