DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 35. a 36. epizóda

10. 03 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 35. a 36. epizóda
Kúsok zo mňa: 35. a 36. epizóda Foto: Global Agency

Darček od pána Ziyu nešťastnú Defne úplne dorazí, preto dá Kahramanovi ultimátum – buď Elif, alebo ona!

Pani Kıymet (Gül Onat) chce za každú cenu pred manželom (Metin Çekmez) utajiť, že Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) a Kahraman (Özcan Deniz) sa chcú rozviesť – no Yakup (Hakan Meriçliler) to pri večeri s nie veľmi dobre skrývaným potešením povie otcovi i zvyšku rodiny na plné ústa! S očakávaným efektom - pán Ziya je rozhodnutý urobiť čokoľvek, len aby rozvodu zabránil! Preto jeho prvé kroky po odchode z domu Yörükhanovcov smerujú za nevestou a svatom... Na Veyselovo (Ali Yerlikaya) zdesenie je Maksut (Serdar Özer) pripravený riskovať úplne všetko, aby zosadil Haruna z pomyselného trónu a nastúpil na jeho miesto... Ale tiež získal Elif (Hatice Şendil), ktorú napriek všetkému – i preňho naozaj len veľmi ťažko stráviteľnému faktu, že je tehotná s iným - stále miluje! Elif a Kahramana každým dňom viac a viac zbližuje nielen vzájomná úcta, dôvera a náklonnosť, ale v podstate všetko, čo robí pre ňu, jej sestru Nazlı (Sultan Elif Taş) i mamu Sultan (Güneş Hayat). Kadir (Özhan Carda) požiada Kahramana o pomoc – chce sa totiž stretnúť s Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu)...

Keď Veľký šéf, ktorého identita je zatiaľ stále zahalená rúškom tajomstva, pošle svojich poskokov, aby zabili Haruna, Maksut využije situáciu – zachráni Harunovi krk, aby mu bol navždy zaviazaný, jedného z nájomných vrahov zabije a druhého zraneného pošle späť k bossovi podsvetia s odkazom, že odteraz bude jeho obchodným partnerom on! Darček od pána Ziyu nešťastnú Defne úplne dorazí, preto dá Kahramanovi jednoznačné ultimátum – buď Elif, alebo ona! Nie dieťa, hoci stále trvá na tom, že sa nikdy nesmie narodiť, ale Elif! A dodá ešte niečo – prisahá, že ak Kahraman povie Elif pravdu o tom, kto je skutočnou matkou dieťatka... Navždy ju stratí!

Na Defne je toho všetkého jednoducho priveľa, a tak najprv v návale sebaľútosti a bezmocnej zúrivosti zničí detskú izbu, ktorou ju chcel potešiť svokor a potom... Sa pokúsi o samovraždu!

Sledujte v utorok, 10. marca, o 22.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v pondelok, 6. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na