DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 31. a 32. epizóda

05. 03 2020 00:25 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 31. a 32. epizóda
Kúsok zo mňa: 31. a 32. epizóda Foto: Global Agency

Gülsüm je v šoku, keď zistí, že budúca mama Defne vo svojej izbe popíja alkohol – a nenechá si to len pre seba...

Elif (Hatice Şendil) už nikomu neverí, preto sa na Nazlıno (Sultan Elif Taş) zdesenie veľmi neúctivo, ba až nepriateľsky zhovára aj s Kahramanom (Özcan Deniz), ktorý jej zavolá, aby zistil, prečo vlastne ušli. Keďže zničený Kerem (Gülbey İleri) mu ani len nedvíha telefón, požiada Kadir (Özhan Carda) o stretnutie Kahramana – chce totiž, aby jeho syn už viac netrpel, a preto švagra poprosí, aby pred Keremom zatajil, čo pred rokmi urobili pán Ziya (Metin Çekmez) s Yakupom (Hakan Meriçliler)... Od odchodu z domu Yörükhanovcov akoby osud Elif a Nazlı posielal do cesty len samé pochybné existencie. A nájsť si prácu sa zdá byť skoro nemožné... Napriek tomu však staršia zo sestier tvrdohlavo odmieta prijať Kahramanovu pomoc – a tak ani nevie, že po overení všetkých faktov bez váhania okamžite rozviazal pracovnú zmluvu s advokátom Kemalom za to, že uprednostnil záujmy jeho mamy pred slobodou jej mamy Sultan (Güneş Hayat)! Strelená Gülsüm (Bennur Duyucu) síce nenávidí šport, no keď zbadá Şükraninho (Goncagül Sunar) osobného trénera, okamžite sa zamiluje – do športu i doňho!

Pre Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) je obrovským utrpením, že všetci v dome zrazu oveľa intenzívnejšie riešia „jej“ tehotenstvo – napríklad ako sa bude volať ich syn či to, že vôbec nepriberá... Nehir (Almila Ada) nechce, aby jej ktokoľvek pokazil príjemný večer na koncerte so Selimom (Anıl Altan), preto keď mu príde esemeska od vystrašenej Nazlı, že s Elif potrebujú pomoc, zavolá strýkovi Kahramanovi, aby ich šiel namiesto Selima zachrániť on! Gülsüm je v šoku, keď zistí, že budúca mama Defne vo svojej izbe popíja alkohol – a na Defninu smolu si to samozrejme nenechá len pre seba, ale okamžite to vyzvoní Şükran a Aysel (Hasret Canan Tutuş).

Hoci to spočiatku vyzerá beznádejne, Kahramanovi sa napokon podarí presvedčiť Elif, aby narýchlo pobalila svoje i sestrine veci a odviezť ich do bezpečia – no nie späť k Yörükhanovcom, ale k jednému z jeho blízkych priateľov...

Sledujte vo štvrtok, 5. marca, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v pondelok, 6. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na