DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 29. a 30. epizóda

04. 03 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 29. a 30. epizóda
Kúsok zo mňa: 29. a 30. epizóda Foto: Global Agency

Nik z rodiny si vďaka najhorúcejším novinkám od pani Kıymet spočiatku nevšimne, že Elif a Nazlı odišli...

Ťažko povedať, kto je viac šokovaný tým, čo zistil – či Kahraman (Özcan Deniz) po rozhovore s pánom Ziyom (Metin Çekmez) a Yakupom (Hakan Meriçliler) alebo Kerem (Gülbey İleri) po tom, čo mu viditeľne bledý a zoslabnutý Kadir (Özhan Carda) prezradí, že je jeho otec...? Pani Kıymet (Gül Onat) nie je žiadna hlupaňa, a tak keď uvidí paniku v očiach Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) pri pohľade na fľaštičku, ktorú našla slúžka Gülsüm (Bennur Duyucu) v jej izbe, hneď pochopí, koľká bije. Defne síce zatĺka, no pani Kıymet vie, že práve získala mocnú zbraň, ako nevestu držať v šachu a zavrieť jej konečne ústa! Elif (Hatice Şendil) je najprv zaskočená a potom veľmi, veľmi nahnevaná, keď zistí, že jej mama Sultan (Güneş Hayat) mohla byť už po prvom pojednávaní na slobode – a že v tom má zase prsty pani Kıymet... Keremov zúfalý pokus vyhrabať mŕtveho otca z prázdneho hrobu holými rukami dokáže zastaviť jedine Kahraman, keď mu potvrdí, čo odmieta akceptovať – že Ayhan je naozaj Kadir!

Pán Ziya nemôže spať, veľmi sa trápi kvôli neodpustiteľným chybám, ktoré už v živote urobil a ktoré nepochybne ešte urobí. Yakup síce tiež nespí, no z úplne iného dôvodu – vychutnáva si Şükraninu (Goncagül Sunar) vďačnosť, keďže sa jej zastal pre mamou! Na smrť unavený Kahraman odmietne Elifinu zúfalú žiadosť o rozhovor – netušiac, čo tým spôsobí... Elif a Nazlı (Sultan Elif Taş) sa totiž narýchlo zbalia a nepozorovane opustia dom Yörükhanovcov! Nik z rodiny si ich neprítomnosť spočiatku nevšimne vďaka najhorúcejším novinkám od pani Kıymet – že ich najnovšie vnúčatko bude chlapec, no potom Kahraman nájde jej list na rozlúčku...

Ešte väčším šokom ako Elifin odchod je však pre Kahramana zistenie, že biologickou mamou jeho synčeka nie je jeho manželka, ale práve Elif – nechtiac si totiž spoza dverí vypočuje mimoriadne emotívny rozhovor Defne s pani Kıymet!

Sledujte v stredu, 4. marca, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v pondelok, 6. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na