DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 27. a 28. epizóda

03. 03 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 27. a 28. epizóda
Kúsok zo mňa: 27. a 28. epizóda Foto: Global Agency

Kerem má pocit, že konečne pochopil, prečo mu Kahraman bránil v nemožnej láske – a zlomí mu to srdce...

Hoci tomu spočiatku zúrivo odmietal uveriť, kdesi v kútiku svojho zlomeného srdca Maksut (Serdar Özer) vie, že je to pravda – že Elif (Hatice Şendil) nosí pod srdcom dieťa iného muža! Nevie, čo má robiť, ako sa s tým vyrovnať, preto jej po Veyselovi (Ali Yerlikaya) pošle list. Keď sa ho jeho bratranec pokúsi doručiť, Kahraman (Özcan Deniz) akurát kamsi odváža Elif z nemocnice, preto sa na nich Veysel nenápadne prilepí, aby zistil, kde bude teraz Elif bývať... Emine je celá nesvoja z toho, že žena, kvôli ktorej sa Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) tak strašne zmenila, má teraz spolu s nimi bývať pod jednou strechou – a ešte viac zneistie, keď si vypočuje časť rozhovoru Medzi Elif a Kahramanom, ktorí k sebe majú na jej vkus akosi príliš blízko... Keď Maksut uvidí Elif rozprávať sa na jeho vkus až príliš dôverne s Keremom (Gülbey İleri), je pripravený domnelého soka okamžite zastreliť. Elif v snahe ochrániť nevinného priateľa prisahá, že Yörükhanovci s jej tehotenstvom nič nemajú a len jej pomáhajú. Kerem má pocit, že konečne pochopil, prečo mu práve prichádzajúci Kahraman bránil v nemožnej láske – a zlomí mu to srdce...

Defne a pani Kıymet (Gül Onat) sa znova nepekne posekajú. Ako inak, kvôli Elif a jej dieťatku. Defne chce, aby sa dieťa nikdy nenarodilo a Elif raz a navždy zmizla z ich životov – a pani Kıymet ju chladne varuje, že ak manželovi povie pravdu, ako plánuje... Opustí ju kvôli jej sokyni a dieťaťu, ktoré spolu čakajú! Nečudo, že keď Defne zistí, že Kahraman je teraz s Elif, podľahne hysterickej žiarlivosti, navrieska na oboch a veľmi nerozumne chce manžela prinútiť, aby si tu a teraz vybral – buď Elif, alebo ona!

Defne akoby už načisto preskočilo... K úbohej Elif sa správa ako k vyslancovi pekla, ktorý už len svojou existenciou zničil jej raj na zemi. Nenávistne ju obviní, že jej chce prebrať Kahramana - a varuje ju, že ak ju ešte niekedy uvidí v jeho blízkosti... Zničí ju!

Sledujte v utorok, 3. marca, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v pondelok, 6. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na