DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 25. a 26. epizóda

28. 02 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 25. a 26. epizóda
Kúsok zo mňa: 25. a 26. epizóda Foto: Global Agency

Veysel ešte stále nenabral odvahu na to, aby Maksutovi povedal, že jeho milovaná Elif je tehotná s iným!

Kahraman (Özcan Deniz) a pani Kıymet (Gül Onat) si robia veľké starosti o Elif (Hatice Şendil) a dieťatko, ktoré nosí pod srdcom. Aj Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) sa neprehliadnuteľne trápi, no z úplne iného dôvodu – pretože jej plán nevyšiel tak, ako si predstavovala! Pochopiteľne ju preto ešte viac znechutí, keď sa dozvie, že Elif odmietla liečbu zo strachu, že by tak ublížila dieťatku – na rozdiel od Kahramana, ktorého jej odvaha a obetavosť naopak veľmi dojme. Nepozná totiž veľa ľudí, ktorí by vedome riskovali vlastný život pre niekoho iného... Yakup (Hakan Meriçliler) si naplno vychutnáva výhody svojho nového postu vo firme, čo v preklade znamená, že za mastný úplatok dohadzuje kšefty pochybným indivíduám, nehľadiac na následky, ktoré to jedného dňa pre jeho rodinu a jej meno určite bude mať. Şükran (Goncagül Sunar) sa konečne dočká - Ziya (Metin Çekmez), ktorého hryzie svedomie, sa jej ospravedlní za to, ako nepríjemne sa k nej aj s manželkou správali. No Şükran by nebola Şükran, keby to pred služobníctvom patrične nenafúkla!

Veysel (Ali Yerlikaya) ešte stále nenabral odvahu na to, aby Maksutovi (Serdar Özer) konečne povedal pravdu – že jeho milovaná Elif je tehotná s iným! Napokon, Maksut má teraz aj tak starostí viac ako dosť – čaká ho totiž súd... Pre Kahramana je stále ťažšie a ťažšie nájsť vhodný argument, ako primäť Kerema (Gülbey İleri) vzdať sa myšlienky, že má u Elif šancu a zároveň udržať tajomstvo tajomstvom... Už nielen Defne je Kahramanova neprehliadnuteľná náklonnosť k Elif tŕňom v oku, rovnako je na tom aj pani Kıymet. Nečudo, že sa rozhodnú Elif odpratať čo možno najďalej od sídla Yörükhanovcov, keď sa vráti z nemocnice. Ibaže Kahraman je proti.

Keď sa Maksut vďaka Yakupovmu nečestnému obchodnému partnerovi Harunovi konečne dostane na slobodu a chce ísť okamžite za Elif, Veysel musí voľky-nevoľky s pravdou von...

Sledujte v pondelok, 2. marca, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 9. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na