DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 23. a 24. epizóda

27. 02 2020 00:25 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 23. a 24. epizóda
Kúsok zo mňa: 23. a 24. epizóda Foto: Global Agency

Zdravotný stav Elif i dieťatka sa dramaticky zhorší a musia ju previesť na jednotku intenzívnej starostlivosti...

Milosrdné lži... Naozaj sú lepšie ako pravda? Lebo tá skôr či neskôr aj tak vyjde najavo - a rany, ktoré potom spôsobí, nielenže viac bolia, no často sa už nikdy celkom nezahoja! A teraz ich je akosi priveľa - pani Kıymet (Gül Onat) klame celej rodine o Defninom (Begüm Kütük Yaşaroğlu) tehotenstve a krehkej Nazlı (Sultan Elif Taş) o Elif (Hatice Şendil), Nazlı zase svojej mame Sultan (Güneş Hayat) o tom, ako sa so sestrou majú, nuž a skoro všetci klamú Keremovi (Gülbey İleri) o... Vlastne o všetkom. No Kahraman (Özcan Deniz) sa rozhodne pre pravdu, nech je akákoľvek strašná, a tak povie Elif, čo Maksut (Serdar Özer) urobil a čo žiada výmenou za Defnin bezpečný návrat! A prezradí jej aj svoj odvážny plán, ktorý na Maksutovu smolu zafunguje... Nech už je Şükran (Goncagül Sunar) akákoľvek potvora, ani jej srdce nie je z kameňa, preto sa jej zakaždým veľmi dotkne, keď sa k nej svokrovci správajú neúctivo a manžel Yakup (Hakan Meriçliler) sa jej nezastane. A je tu niekto, kto to tiež vidí a veľmi ho to škrie... Ich mladšia dcéra Nehir (Almila Ada).

Radosť zo záchrany Defne dlho nevydrží - náladu jej poriadne pokazí správa, že hoci Elifino dieťatko ešte nie je mimo nebezpečenstva, stále žije! A ešte niečo... To, že Kahraman chce, aby Elif bližšie spoznali, pretože vzhľadom na okolnosti je v jeho očiach súčasťou rodiny, ju privádza do šialenstva! Kerem sa trápi, že sa mu jeho nový priateľ už viac neozval a jeho telefón je zrazu tiež nedostupný... Kadirovo (Özhan Carda) čudné zmiznutie, rovnako ako prekvapivé zmŕtvychvstanie, Kahramana trápia stále viac a viac, rozhodne sa preto o všetkom pozhovárať so svojím otcom Ziyom (Metin Çekmez).

Keď Halil (Bülent Düzgünoğlu) v nemocnici zistí, že zdravotný stav Elif i dieťatka sa dramaticky zhoršil a museli ju previesť na jednotku intenzívnej starostlivosti, zavolá pani Kıymet, ktorá dá ihneď vedieť Kahramanovi...

Sledujte vo štvrtok, 27. februára, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 9. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na