DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 21. a 22. epizóda

26. 02 2020 00:30 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 21. a 22. epizóda
Kúsok zo mňa: 21. a 22. epizóda Foto: Global Agency

Hoci Defne bojuje so svojím únoscom ako levica, napokon sa mu ju podarí spútať a naložiť do auta!

Kerem (Gülbey İleri) je sám zo seba znechutený, že podľahol chvíľkovému pokušeniu a strávil noc s ženou, ktorá je mu v podstate ľahostajná... Kahraman (Özcan Deniz) je v šoku, keď zistí, že človek, ktorý čudnými nemými telefonátmi obťažuje jeho sestru Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu), je jeho švagor Kadir (Özhan Carda), ktorého on i zvyšok rodiny celé roky považujú za mŕtveho! Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) zúri, že akurát dnes, keď sa jej konečne podarilo dostať do Elif (Hatice Şendil) jed od vidieckej anjeličkárky, ktorý má vyvolať potrat, pani Kıymet (Gül Onat) nástojí na tom, aby šli na ultrazvuk, lebo si chce vypočuť srdiečko svojho vnúčatka! A má sa prečo hnevať a čoho obávať, pretože Elif zrazu príde strašne zle... Maksut (Serdar Özer) už má plné zuby nekonečného čakania na Defne, ktorá stále nechodí, preto sa rozhodne zneužiť pre urýchlenie svojich plánov niekoho, kto je pre ňu veľmi dôležitý... Jej ochrnutého otca! A tak kým Kahraman a jeho mama tŕpnu v nemocnici, či sa lekárom podarí zachrániť Elif a nenarodené bábätko, Defne uháňa domov – netušiac, čo ju čaká!

Hoci Defne bojuje so svojím únoscom ako levica, keď nešťastne spadne a upadne do bezvedomia, podarí sa mu ju spútať a naložiť do auta! Dovolať sa Kahramanovi a prinútiť ho, aby manželku vymenil za Elif sa však Maksutovi nepodarí. Teda, zatiaľ nie... Kadir sa už-už chystá prezradiť Keremovi, kto v skutočnosti je, keď mu zrazu zazvoní telefón a Yakup (Hakan Meriçliler), ktorého muži ho sledujú na každom kroku, ho prinúti zmeniť plány! No je to preňho naozaj ťažké, pretože je tu niečo, čo zatiaľ nik z Yörükhanovcov nevie. Niečo veľmi vážne...

Pani Kıymet je v šoku, keď sa od Halila (Bülent Düzgünoğlu) dozvie, čo je s Defne! Kahraman sa zatiaľ horúčkovito snaží vymyslieť plán na manželkinu záchranu – plán, ktorý by však zároveň nevystavil nebezpečenstvu Elif!

Sledujte v stredu, 26. februára, o 22.30!

Komentáre ( 0)