DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 19. a 20. epizóda

25. 02 2020 00:30 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 19. a 20. epizóda
Kúsok zo mňa: 19. a 20. epizóda Foto: Global Agency

Nikto, žiaľ, nevie, ako odporne a nenávistne sa Defne k úbohej Elif správa, keď nik nie je nablízku!

Namiesto toho, aby aspoň predstierala ľútosť či súcit, keď už ju Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) takpovediac prichytila pri čine, pani Kıymet (Gül Onat) ukáže svoju pravú tvár a prejaví sa ako tvrdá a vypočítavá manipulátorka, ktorou zrejme vždy bola! Nečudo, že Defne prasknú nervy a chýba naozaj len veľmi málo, aby so všetkým na mieste skoncovala! Kahramana (Özcan Deniz) veľmi trápi Keremovo (Gülbey İleri) rozhodnutie vykašlať sa na titul a zostať v Istanbule – kvôli Elif (Hatice Şendil), samozrejme... Emine už vôbec nespoznáva svoju priateľku v pomstychtivej fúrii, ktorou sa Defne stala po odhalení svokrinho podvodu – v žene, ktorá je rozhodnutá zabiť nevinné dieťa, po ktorom ešte donedávna tak veľmi túžila, zo strachu, že ju pripraví o všetko! Aby Nazlı (Sultan Elif Taş) neodhalila pravdu, Elif musí začať pracovať, aj keď len naoko. Pani Kıymet z nej preto spraví Defninu asistentku – netušiac, že tak svoje vnúča vystavuje obrovskému nebezpečenstvu!

Prvý Defnin pokus vyvolať u Elif potrat našťastie nevyjde, no je nepochybne len otázkou času, kedy sa o to čoraz frustrovanejšia a zúrivejšia Kahramanova manželka pokúsi opäť... Nehir (Almila Ada) nevie, čo má robiť – nielenže sa k nej Selim (Anıl Altan), na ktorom jej veľmi záleží, správa maximálne odmietavo, ale jej otec Yakup (Hakan Meriçliler) jej navyše dáva ostentatívne najavo, ako Selimom pohŕda a že by sa s ním vôbec nemala zahadzovať, keďže jej v jeho očiach nesiaha ani členky! Şükran (Goncagül Sunar) ľutuje Elif, že musí pracovať pre takú bosorku ako Defne – a to pritom ani nevie, ako odporne a nenávistne sa jej švagriná k úbohej dievčine správa, keď nik nie je nablízku! Nikto to, žiaľ, nevie...

Na druhej strane však určite niet čo závidieť ani Defne, ktorá rozhodne nie je slepá, ani hluchá, a preto ju ničí pohľad na rodiacu sa lásku medzi jej mužom a sokyňou, o ktorej oni dvaja buď ešte ani sami nevedia, alebo si to len nechcú či nedokážu pripustiť!

Sledujte v utorok, 25. februára, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 9. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na