DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 13. a 14. epizóda

19. 02 2020 00:00 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 13. a 14. epizóda
Kúsok zo mňa: 13. a 14. epizóda Foto: Global Agency

Defne je nadšená z predstavy, že čaká dieťa. Pre istotu si kúpi tehotenský test, aby mala v ruke dôkaz...

Elif (Hatice Şendil) je veľmi, veľmi nešťastná... Len preto vôbec zvažuje možnosť, ktorú inak považuje za príšernú obludnosť, za niečo, čo by inak nikdy neurobila – že si dieťatko, ktoré nosí pod srdcom, nechá vziať... Pre pani Kıymet (Gül Onat), Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) a Kahramana (Özcan Deniz) je to, pochopiteľne, obrovský šok, no len nastávajúci otec sa dokáže do nej vcítiť a pomôcť jej slobodne sa rozhodnúť, ako ďalej - bez nátlaku a vyhrážok! S Defne sa niečo deje. Neustále jej je zle, akoby sa nemožné stalo možným, akoby... Bola tehotná! Maksut (Serdar Özer) naďalej intenzívne nadbieha naivke Emine - a dláždi si tak cestu k nič netušiacej Defne. A ak všetko dobre pôjde... Už onedlho bude pre ňu pracovať! Pre Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu), ktorá aj po takom dlhom čase stále ešte smúti za Kadirom (Özhan Carda), svojou životnou láskou, je veľmi ťažké neprepadať zúfalstvu, keď sa pred ňou švagriná Şükran (Goncagül Sunar) necitlivo chvasce romantickým večerom s manželom Yakupom (Hakan Meriçliler) a darčekom, ktorý od neho dostala.

Hoci na to nemá žiadny pádny dôvod, Defne je nadšená z predstavy, že čaká dieťa. Pre istotu si však hneď ráno kúpi tehotenský test, aby mala v ruke skutočný dôkaz, že si to predsa len iba nenamýšľa. Kahraman a Elif sa po prvý raz – a veľmi opatrne - porozprávajú o Keremovi (Gülbey İleri). A reč príde i na to, či by ho Elif odmietla, aj keby sa stretli za iných okolností...? Na rozdiel od Defne, ktorá žiari od šťastia, Emine na jej tehotenskom teste druhú čiarku veľmi nevidí, preto jej taktne naznačí, že by si tehotenstvo mala nechať potvrdiť i u lekárky... Deň D je tu - Nazlı (Sultan Elif Taş) ide na operáciu. Akoby Elif už i tak nebola dosť vystresovaná, poriadne ju rozhodí kytica kvetov, ktorú jej poslíček doručí od Maksuta!

Pani Kıymet opäť raz prekročí prípustné hranice – tentoraz sa postará o to, aby Elifina mama Sultan (Güneş Hayat) zostala za mrežami, hoci ju jej právnik môže dostať na slobodu! Aby Elif nerobila problémy, ako inak...

Sledujte v stredu, 19. februára, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 9. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na