DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 11. a 12. epizóda

18. 02 2020 00:25 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 11. a 12. epizóda
Kúsok zo mňa: 11. a 12. epizóda Foto: Global Agency

Stretnutie s mamou, ktorá ju vďaka Maksutovi považuje za ľahké dievča, spôsobí Elif ešte viac utrpenia...

Ziya (Metin Çekmez) je znechutený novinkami, s ktorými sa vrátil domov Yakup (Hakan Meriçliler). Obom je jasné, že Kadira (Özhan Carda) treba zastaviť, kým ešte nie je neskoro! Keremovo (Gülbey İleri) nečakané vyznanie Elif (Hatice Şendil) poriadne zaskočí. Za daných okolností ale nemôže inak, len jeho náklonnosť odmietnuť... Zaľúbeným mladíkom to tak otrasie, že sa rozhodne čo najskôr sa odsťahovať z domu, aby mu opätovné stretnutia s Elif nejatrili rany a neustále nepripomínali, že nikdy nebude jeho! Pani Kıymet (Gül Onat) a Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) zataja Elif, že jej mame Sultan (Güneş Hayat) prišlo zle a museli ju odviezť do nemocnice – jej vnútorný radar jej však neomylne prezradí, že sa niečo deje, niečo zlé... O to nepochopiteľnejšie je, že sa k nej obe privilegované ženy i naďalej správajú arogantne a tvrdo, akoby bola ich otrokyňa a nie slobodný človek – zakážu jej opustiť dom až do odvolania a nútia ju bez reptania uposlúchnuť každý ich rozkaz!

Pre Kahramana (Özcan Deniz) je nepríjemným prekvapením, keď otec prevedie niektoré z jeho kompetencií na Yakupa – netuší, že len preto, že jeho nezdravo ambiciózny brat otca sprosto vydiera! Elif je zúfalá a bezradná, preto zavolá jedinému človeku, o ktorom nepochybuje, že jej určite pomôže – Kahramanovi. Nemýli sa, no stretnutie s mamou, ktorá ju po rozhovore s Maksutom (Serdar Özer) považuje za ľahké dievča, jej spôsobí ešte viac utrpenia... Dojatie, hrdosť a dosiaľ nepoznaná láska – to sú pocity, ktoré vyvolá tlkot srdiečka bábätka v Elif a Kahramanovi.

Defne v tom čase zmietajú úplne iné pocity, pretože než pani Kıymet stihne na márne kúsočky potrhať a spáliť dokument, ktorý vraj má byť jej zdravotnou správou, všimne si na ňom svoje meno! Kerem prezradí mame (Berrin Arısoy Akhasanoğlu), že je zaľúbený do Elif – a prizná i to, že ho jeho vyvolená odmietla...

Sledujte v utorok, 18. februára, o 22.10!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 9. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na