DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 9. a 10. epizóda

14. 02 2020 00:30 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 9. a 10. epizóda
Kúsok zo mňa: 9. a 10. epizóda Foto: Global Agency

Maksutov plán, ako sa nepoznaný dostať čo najbližšie k Defne, začína prinášať prvé ovocie!

Vďaka pani Kıymet (Gül Onat) a Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) sa Elif (Hatice Şendil) v dome Yörükhanovcov každým dňom viac a viac cíti ako vo väzení... Obe ju strážia na každom kroku a neustále sekírujú, hoci každá z iného dôvodu - pani Kıymet zo strachu, aby ich tajomstvo neodhalil nik nepovolaný, Defne z narastajúcej žiarlivosti na to, ako (podľa nej) nepatrične si Elif a Kahraman (Özcan Deniz) rozumejú! Defne akoby si neuvedomovala, že svojou pichľavosťou a demonštratívnou ublíženosťou od seba manžela stále viac a viac odstrkuje. Kadirovi (Özhan Carda) sa vďaka falošnej identite podarí spriateliť sa s nič netušiacim Keremom (Gülbey İleri). Apropo, falošná identita... Maksutov (Serdar Özer) plán ako sa nepoznaný dostať čo najbližšie k Defne začína prinášať prvé ovocie! A kým on pletie hlavu opatrovateľke jej otca, Veysel (Ali Yerlikaya) na jeho príkaz na každom kroku sleduje Kahramana, Defne a Elif!

Keď sa pani Kıymet dozvie, že obálku, ktorú tak zúfalo hľadá, má Defne, obleje ju studený pot. Desí ju predstava, že jej nevesta nazrie dnu, odhalí strašné tajomstvo, ktoré pred ňou skrýva a... Všetko bude stratené! Ibaže Defne má momentálne úplne iné starosti – neveľmi úspešne sa snaží presvedčiť samu seba, že jej žiarlivosť nemá žiadny reálny základ... Maksut sa rozhodne nič neprenechať náhode, a tak zájde do väzenia za Elifinou mamou Sultan (Güneş Hayat). Yakupa (Hakan Meriçliler) riadne zaskočí, keď v novom známom svojho synovca Kerema (Gülbey İleri) spozná jeho otca Kadira (Özhan Carda), ktorého Kerem i jeho mama Meryem (Berrin Arısoy Akhasanoğlu) roky považujú za mŕtveho!

Keďže Defne musí pre neodkladné povinnosti odísť do práce, Kahraman a Elif strávia zvyšok dňa na jachte i plánovanú večeru v luxusnej prístavnej reštaurácii len vo dvojici - teda, než sa k nim nečakane pridá zaláskovaný Kerem...

Sledujte v pondelok, 17. februára, o 22.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v stredu, 8. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na