DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 7. a 8. epizóda

13. 02 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 7. a 8. epizóda
Kúsok zo mňa: 7. a 8. epizóda Foto: Global Agency

Stačí jediný Kahramanov pohľad na Elif a bolestné ostne žiarlivosti sa do Defninho srdca zahryznú opäť...

Nečakaná hádka s Kahramanom (Özcan Deniz) po uši zaľúbeného Kerema (Gülbey İleri) poriadne rozhodí – nechápe skrátka, prečo je jeho milovaná Elif (Hatice Şendil) podľa jeho strýka preňho nevhodná. A akoby aj mohol...? Ako jediný z rodiny tak zmešká nielen dojímavý príhovor hlavy rodiny Ziyu (Metin Çekmez), ale i odovzdanie vzácneho rodinného prsteňa Yörükhanovcov „budúcej matke“ Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu)! No je tu ešte niečo, o čom Kerem nevie, a rozhodne by mal – na scéne sa totiž nečakane znovu objavil jeho otec Kadir (Özhan Carda), ktorého roky považuje za mŕtveho! Pravdu však zatiaľ poznajú len Ziya a Yakup (Hakan Meriçliler), ktorí sú odhodlaní urobiť všetko možné aj nemožné, aby sa nechceného navrátilca čo najskôr zase zbavili... Hoci sa Defne veľmi snaží, nedokáže sa zbaviť mučivej žiarlivosti, že Elif a Kahraman (Özcan Deniz) sú si oveľa bližší, ako sa zdá – a oveľa, oveľa bližší, ako by mali... Potvora Şükran (Goncagül Sunar) si nenechá ujsť príležitosť vypáčiť z Elif, čo sa len dá – a pri tej príležitosti nielen sama seba a svojho muža vykresliť len v tom najlepšom svetle, ale zároveň patrične zhodiť Defne a Kahramana!

Maksut (Serdar Özer) a Veysel (Ali Yerlikaya) zohrajú mimoriadne presvedčivé divadielko, vďaka ktorému sa Elifinmu neodbytnému ctiteľovi podarí urobiť si dôležité očko u opatrovateľky Defneinho ťažko chorého otca... Keď Defne vezme Elif na nákupy, nenápadne sa z nej pokúsi dostať, či je do niekoho zaľúbená – aby sa uistila, že naozaj nemá žiaden dôvod žiarliť. No stačí jediný Kahramanov pohľad na Elif a bolestné ostne žiarlivosti sa do jej utrápeného srdca zahryznú opäť. A ešte intenzívnejšie, ešte zničujúcejšie!

Nepochybne i preto odmietne prerušiť romantický večer s manželom, aby mohla ísť Elif za na smrť vystrašenou Nazlı (Sultan Elif Taş), ktorá sa práve dozvedela o svojej diagnóze. Ešteže je tu Kerem, ktorý by pre Elif rád urobil prvé i posledné – a dnes konečne dostane príležitosť...

Sledujte vo štvrtok, 13. februára, o 22.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - v stredu, 17. júna, o 21.20!
Sledujte celé epizody na