DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:30

Kúsok zo mňa: 5. a 6. epizóda

12. 02 2020 00:20 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 5. a 6. epizóda
Kúsok zo mňa: 5. a 6. epizóda Foto: Global Agency

Keď Kahraman konečne nájde Elif, stane sa niečo, čo ich navždy spojí nečakaným putom...

Hoci sa Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) v posledných dňoch nemôže zbaviť mučivého pocitu, že jej šťastie je vážne ohrozené – a že tou hrozbou je Elif (Hatice Şendil) -, neprestáva sa tiež upínať k nádeji, že sa dnes konečne dočká dobrých správ a že sa vďaka tej zvláštnym smútkom presiaknutej dievčine s Kahramanom (Özcan Deniz) už onedlho konečne stanú rodičmi vytúženého dieťatka. Po uši zamilovaný Maksut (Serdar Özer) neprestáva dúfať, že mu podarí zastihnúť Elif osamote, a tak ju neprestáva sledovať – a je stále viac zmätený a... Nahnevaný. Kahramanovi trhá srdce, že Keremovi (Gülbey İleri) nemôže povedať pravdu o tom, prečo má na Elif, o ktorej neustále básni, raz a navždy zabudnúť. Na druhej strane však vie, že pravda by nielenže hlboko ranila jeho synovca, ale navyše by ich všetkých mohla zničiť! A tak keď večer úprimnou radosťou žiariaca Defne rodine oznámi dohodnutú verziu pravdy – že je tehotná -, okrem Yakupa (Hakan Meriçliler) a jeho ženy Şükran (Goncagül Sunar) sa zaskočene a neisto tvári i muž, ktorý by mal od šťastia a vďačnosti tancovať... Budúci otec Kahraman.

Keď na mesto sadne noc, Maksut už plné zuby nezmyselného čakania na šancu, ktorá možno nikdy nepríde, a tak s pomocou svojho bratranca Veysela (Ali Yerlikaya) najprv spacifikuje neboráka Halila (Bülent Düzgünoğlu), a potom sa vláme do domu, omámi zúfalo sa brániacu Elif a unesie ju! Hoci netrvá dlho a Kahraman sa dostane na správnu stopu, keď pritlačí na Veysela, Elif prežíva najhoršie chvíle svojho života, keď sa zúfalo snaží ubrániť Maksutovým násilným prejavom lásky! Keď ju Kahraman konečne nájde, stane sa niečo, čo ich navždy spojí nečakaným putom...

Aby zabránil podobným nepríjemnostiam v budúcnosti, Kahraman sa, na veľké zdesenie Defne a pani Kıymet (Gül Onat), rozhodne vziať Elif do sídla Yörükhanovcov a ochrániť tak ju i dieťa, ktoré nosí pod srdcom. Nuž a za týchto okolností je v podstate len otázkou času, kedy sa dostavia ďalšie problémy!

Sledujte v stredu, 12. februára, o 22.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 9. apríla, o 21.30!
Sledujte celé epizody na