DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:20

Kúsok zo mňa: 3. a 4. epizóda

11. 02 2020 00:25 | Alexandra Stahlová
Kúsok zo mňa: 3. a 4. epizóda
Kúsok zo mňa: 3. a 4. epizóda Foto: Global Agency

Elif sa zoznámi s pani Kıymet, ktorá jej podá pomocnú ruku, ale cena, ktorú za to zaplatí... Je privysoká!

Aby zachránila mamu Sultan (Güneş Hayat), ktorú polícia zatkne za zabitie manžela, potrebuje Elif (Hatice Şendil) peniaze. Veľa peňazí. A ešte viac na záchranu Nazlı (Sultan Elif Taş), ktorej istanbulskí lekári zistia vážnu vrodenú srdcovú chybu, vyžadujúcu nákladnú operáciu. Aby ich zúfalá Elif získala, bude musieť veriť v zázraky a zabudnúť na svoju hrdosť a urobiť... Čokoľvek. Všetko. Po rozhovore so svojím láskavým otcom Ziyom (Metin Çekmez), ktorý mu z celej rodiny vždy najviac rozumel a dokázal dobre poradiť, urobí Kahraman (Özcan Deniz) rozhodnutie, ktoré raz a navždy zmení život jemu, Defne (Begüm Kütük Yaşaroğlu) i všetkým ich blízkym – rozhodne sa Defne vyhovieť a súhlasí, aby ich vytúženého potomka vynosila iná žena! Keď nešťastná Elif zavolá na číslo, ktoré jej dala mama, opäť sa raz potvrdí stará pravda, že Božie cesty sú nevyspytateľné a osud vždy nájde cestu, ako dôjsť k naplneniu. To číslo totiž patrí Halilovi (Bülent Düzgünoğlu), šoférovi rodiny Yörükhanovcov – a Elif sa tak zoznámi s pani Kıymet (Gül Onat), ktorá jej podá pomocnú ruku, ale... Nie nezištne. Nie bez protislužby, ktorej cena je veľmi vysoká. Možno privysoká...

Pre Elif je obrovským šokom už samotný Kıymetin návrh, aby na oplátku za jej láskavosť vynosila dieťa jej synovi a neveste, ešte väčším zistenie, že tým synom je Kahraman! No najťažšie nesie, že jej Kahraman neverí, že pochybuje o jej motívoch i charaktere, že ňou dokonca zjavne pohŕda... A to ešte ani ona, ani nik iný nevie to najhoršie – že pani Kıymet v túžbe po dedičovi rodu zašla priďaleko a že keď sa ukázalo, že Defnine vajíčka nie sú životaschopné, rozhodla sa bez Elifinho vedomia a súhlasu použiť tie jej, takže dieťa, ktoré nosí pod srdcom... Je v skutočnosti jej! A je tu ešte niečo, o čom Elif zatiaľ, našťastie či nanešťastie, nevie - neodbytný Maksut (Serdar Özer), ktorý ju prišiel do Istanbulu hľadať!

Kahraman je hlboko otrasený rozhovorom s Elif. Pochopí, že všetko, čo si o nej myslel, všetko, z čoho ju podozrieval... Je úplne inak. A obaja si uvedomia, že do tejto absurdnej situácie ich vmanévrovala nielen pani Kıymet, ale ešte čosi – zúfalstvo!

Sledujte v utorok, 11. februára, o 22.25!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Kúsok zo mňa - vo štvrtok, 18. júna, o 21.25!
Sledujte celé epizody na